headerImage
Культурний простір

Петиція про заборону концертів російських «зірок» набрала 25 тисяч підписів

Антон Годенко

Музика та інші види мистецтва від агресора не можуть бути поза політикою під час війни

Петиція про повну заборону концертної діяльності в Україні «зірок» російського шоу-бізнесу набрала 25 тисяч голосів підтримки, необхідних для її розгляду Президентом України. Відповідні данні ініціативи містяться на офіційному сайті глави держави у розділі «Петиції».

Варто зазначити, що ініціатором збору підписів став відомий український шоумен Ігор Кондратюк.

У пояснювальній до петиції записці він написав: «Я впевнений, що громадяни країни-агресора, які працюють в сфері розваг –  артисти/артистки, актори/акторки, насправді не несуть ніякої культури. Оскільки представники агресора, які промовчали і тим самим – підтримали – окупацію Криму та розв’язання Росією, їхньою батьківщиною, війни на східному Донбасі, своїм мовчанням теж несуть відповідальність за агресивні дії Росії».

За словами Кондратюка, виключення для гастролей можуть бути лише для тих російських представників культури, хто публічно виступив проти російської агресії: письменник Віктор Шендерович, акторка Лія Ахеджакова, музикант Андрій Макаревич та інші.

«Це неприродньо, коли артист виступає і для росіян-окупантів, і для окупованих ними українців. Любов до носіїв культури агресора розвиває в українцях так званий шведський синдром. Цього потрібно уникати, якщо ми не хочемо більше втрат територій та населення, та перемогти у цій праведній для України та українців війні», – написав Кондратюк.

Він наголосив, що музика та інші види мистецтва від агресора не можуть бути поза політикою під час війни. Оскільки вони є продовженням війни іншими методами – методами зацікавлення українців культурою агресора, від зброї якого загинули тисячі українців та зазнали поневірянь мільйони вимушених переселенців.

Нагадаємо, за даними соціологічного дослідження, українці назвали шість головних відмінностей від росіян.

артисткультурапетицияпетиція
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 5 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 5 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись