headerImage
Політична мапа

Після штурму Капітолія Twitter заблокував 70 тисяч акаунтів

Анна Головаш

Усі заблоковані акаунти належали прихильникам конспірологічної теорії QAnon

Після штурму американського Капітолія корпорація Twitter заблокувала 70 тисяч акаунтів у соцмережі. Виявилося, що всі власники заблокованих сторінок були прихильниками конспірологічної теорії QAnon. Про такі радикальні кроки повідомила компанія Twitter вчора, 12 січня.

Корпорація почала масово видаляти акаунти після масових заворушень у Вашингтоні 6 січня, які влаштували прихильники президента Дональда Трампа. Тоді заколотники увірвалися до будівлі Капітолія, щоб перешкодити затвердженню підсумків президентських виборів, коли Трамп програв Джо Байдену. Саме серед тих, хто брав участь у заворушеннях, була чимала кількість прихильників QAnon.

Компанія почала чистку соцмережі з блокування самого Трампа, коли 8 січня видалили його сторінку через «підбурювання до насильства».

«Заблоковані акаунти займалися розповсюдженням шкідливого вмісту, пов’язаного з QAnon, і в першу чергу були присвячені розповсюдженню цієї теорії змови», – йдеться у компанії. Там підкреслили, що зазвичай одна людина вела одразу кілька сторінок.

Відповідно до теорії змови QАnon, проти Трампа ополчилися групи педофілів і сатаністів, серед яких представники Демократичної партії США, голлівудські актори і великі бізнесмени. Також вони намагаються заволодіти всім світом, для цього сфальсифікували результати голосування на президентських виборах в Америці.

Корпорація Twitter також ввела нові правила, згідно з якими заборонено втручатися у вибори або розповсюджувати неправдиву інформацію щодо виборів за допомогою соціальної мережі. Спочатку такі повідомлення будуть відповідно маркуватися, щоб повідомити про неправдиві дані інших користувачів Twitter. А якщо акаунт буде продовжувати порушувати правила, то його заблокують.

Нагадаємо, у США відкрили 25 кримінальних справ за штурм Капітолія. Американська влада звинувачує «борців із сатаністами та педофілами» у внутрішньому тероризмі.

Теги розділу

твіттер
теорія
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 19 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 19 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись