headerImage
Політична мапа

Після штурму Капітолія Twitter заблокував 70 тисяч акаунтів

Анна Головаш

Усі заблоковані акаунти належали прихильникам конспірологічної теорії QAnon

Після штурму американського Капітолія корпорація Twitter заблокувала 70 тисяч акаунтів у соцмережі. Виявилося, що всі власники заблокованих сторінок були прихильниками конспірологічної теорії QAnon. Про такі радикальні кроки повідомила компанія Twitter вчора, 12 січня.

Корпорація почала масово видаляти акаунти після масових заворушень у Вашингтоні 6 січня, які влаштували прихильники президента Дональда Трампа. Тоді заколотники увірвалися до будівлі Капітолія, щоб перешкодити затвердженню підсумків президентських виборів, коли Трамп програв Джо Байдену. Саме серед тих, хто брав участь у заворушеннях, була чимала кількість прихильників QAnon.

Компанія почала чистку соцмережі з блокування самого Трампа, коли 8 січня видалили його сторінку через «підбурювання до насильства».

«Заблоковані акаунти займалися розповсюдженням шкідливого вмісту, пов’язаного з QAnon, і в першу чергу були присвячені розповсюдженню цієї теорії змови», – йдеться у компанії. Там підкреслили, що зазвичай одна людина вела одразу кілька сторінок.

Відповідно до теорії змови QАnon, проти Трампа ополчилися групи педофілів і сатаністів, серед яких представники Демократичної партії США, голлівудські актори і великі бізнесмени. Також вони намагаються заволодіти всім світом, для цього сфальсифікували результати голосування на президентських виборах в Америці.

Корпорація Twitter також ввела нові правила, згідно з якими заборонено втручатися у вибори або розповсюджувати неправдиву інформацію щодо виборів за допомогою соціальної мережі. Спочатку такі повідомлення будуть відповідно маркуватися, щоб повідомити про неправдиві дані інших користувачів Twitter. А якщо акаунт буде продовжувати порушувати правила, то його заблокують.

Нагадаємо, у США відкрили 25 кримінальних справ за штурм Капітолія. Американська влада звинувачує «борців із сатаністами та педофілами» у внутрішньому тероризмі.

Теги розділу

твіттер
теорія
banner
Останні новини
Опитування
poll5x
9

голосів

Раунд 2/2

Залишився 1 день 14 годин

Чи отримає Україна антидот від COVID найближчим часом?

Від учора у країнах Євросоюзу почалася вакцинація населення від коронавірусу. При цьому днем раніше кожна з них незалежно від кількості власного населення отримала однакову партію вакцини – до 9 750 доз. Як передбачається, на першому етапі вкацинації кожна з 27 країн Євросоюзу зможе «привити» близько 5 тисяч чоловік, а масова вакцинація, як очікується, зможе розпочатися лише наступної весни. В Україні чиновники ледь не всіх рангів навберебій намагаються запевнити українців у тому, що перемовини із зарубіжними партнерами щодо отримання заповітної вакцини тривають у конструктивному ключі, і вона ось-ось перетне державні кордони. У Мінздраві наголошують, що для вакцинації від коронавірусу вже у першому кварталі наступного року Україні знадобиться близько 40 мільйонів доз вакцини для 23 мільйонів населення, а для закупівлі рятівної вакцини в бюджеті країни вже передбачено 2,6 мільярда гривень. Чи вірите Ви, що Україна отримає антидот від COVID у найближчий час?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


poll5x
7

голосів

Голосування

Залишилось 14 годин

У чому секрет статистики про помітне зменшення захворюваності коронавірусом в Україні?

В Україні різко – більше, ніж вдвічі - скоротилася кількість тих, хто захворів на коронавірус. Наприкінці листопада 2020 року статистика била рекорди у понад 16 тисяч випадків за добу. А вже у другій половині грудня кількість захворюваності кількість знизилася до 5-8 тисяч, у середині січня – до 3-4 тисяч. Хоча при цьому досить високим залишається показник смертності від недуги – понад сто чоловік на день. В уряді вважають, що це наслідок карантину вихідного дня. Але при цьому чиновники говорять про необхідність продовження жорсткого карантину. Натомість експерти вважають, що зменшення виявлених випадків напряму пов'язане зі зменшенням обсягів тестування та затримками із потраплянням даних до статистичних звітів.

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


poll5x
6

голосів

Голосування

Залишилось 5 днів 14 годин

Чи згодні ви з твердженням виконуючого обов’язки міністра енергетики Юрія Вітренка, що субсидії погано впливають на психіку?

Юрій Вітренко вважає, що субсидії пригнічують гідність громадян і погано впливають на їхню психіку. За його словами, коли люди отримують субсидії, це сигналізує їм про бідність. Як відомо, станом на січень субсидію отримують 3,1 мільйона домогосподарств, ще приблизно 1,8 мільйона сімей користуються пільгами при оплаті житлово-комунальних послуг. Українцям, які використовують електроенергію для опалення, також нададуть субсидію.

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись