headerImage
Культурний простір

Понад 100 актрис французьких театрів улаштували топлес-протест проти закриття на локдаун закладів культури

Олег Приходько

Акція відбулася перед спорудою Міністерства культури Франції у Парижі

ФОТО: twitter-nellibenna

На голих тілах демонстранток можна було побачити, а з їхніх уст і почути такі гасла, як «Крадіжка культури» та «Ми помремо, і це не буде сценічна гра».

Заборона роботи театрів у Франції ось уже рік діє майже безперервно. Вона боляче вдарила по 120 тисячам працівників ​театральної галузі країни. Їм призначено невеликі компенсації, але з новими хвилями закриття театрів актори нині просять припинити настільки жорсткі обмеження.

Місяць тому аналогічний протест влаштувала кіноактриса Корінн Масьєро. Будучи ведучою церемонії нагородження найвищої премії франкомовного кіно Сesar 2020, акторка оголосила про свій гнів з приводу закриття кінотеатрів та інших закладів культури – і несподівано повністю оголилася на церемоніальній сцені, відкривши на грудях повідомлення «Немає культури – немає майбутнього». Далі вона показала на своїй голій спині звернення до прем’єр-міністра Франції Жана Кастекса: «Поверни нам мистецтво, Жан».

Нагадаємо, балерина на знак протесту станцювала на кризі при температурі мінус 10 градусів.

 

Теги розділу

протесты
театр
топлес
Останні новини
Опитування
poll2x
53

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 18 годин

Чи вірите ви у обіцянки влади подолати пандемію в Україні до кінця 2021 року?

Очільник Міністерства охорони здоров'я України сподівається, що країні вдасться подолати коронавірусне захворювання до кінця 2021 року. Про це чиновник заявив на урядовому засіданні 7 квітня. "Нам потрібно переконати 70% дорослого населення України прийти до пунктів щеплення і зробити його ... Я впевнений, що нам вдасться це зробити, вдасться переконати, і вдасться повністю подолати коронавірусну хворобу в нашій країні до кінця 2021 року", — сказав Максим Степанов. При цьому станом на 7.04.2021 року перше щеплення в Країні отримали усього 320 тисяч осіб, друге щеплення – 2 особи. Наразі точних відомостей про те, коли, в якому обсязі і якими саме вакцинами буде забезпечене населення, немає. Хоча прем’єр-міністр Шмигаль заявляє про наявність контрактів, що можуть забезпечити щепленнями 50 відсотків населення. Профільний міністр малює райдужні перспективи: «Це майже 6 млн щеплень на місяць або 270 тисяч щеплень на добу без вихідних. Чи можемо ми це зробити? Так». Ви вірите у спроможність чинної влади ефективно провести кампанію з вакцинації населення?

Image

IViche Blitz

4 коментарі


poll5x
9

голосів

Голосування

Залишилось 18 годин

Чи дотримуєтеся Ви правил Великого посту?

Великий піст - найголовніший і найсуворіший пост для християн. Його дата кожного року змінюється, але триває він все одно - 40 днів. Відразу після закінчення посту християни відзначають велике свято - Великдень. Цього року Великий піст розпочався 15 березня і триватиме до 1 травня включно. Чи дотримуєтеся Ви канонів та звичаїв Великого посту?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


poll3x
7

голосів

Раунд 1/2

Залишилось 3 дні 18 годин

Чи підтримуєте ви рішення Мін'юсту автоматичного арешту рахунків будь-яких боржників, зокрема, за комунальні послуги?

23 березня Мін'юст видав наказ, згідно якого арештувати рахунки громадян зможуть через борги зі сплати «комуналки», тіла кредиту або відсотків, аліментів або несплати штрафів за порушення правил дорожнього руху.Банки за поданням державного чи приватного виконавця арештовуватимуть рахунки боржника. Гроші спишуть та перерахують на рахунки органу державної виконавчої служби або приватного виконавця. Далі гроші потраплять до стягувачів.

Image

Володимир Сонюк

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись