headerImage
Культурний простір

Премію Гільдії сценаристів США за 2020 рік отримали автори сценаріїв фільмів «Борат 2» і «Перспективна дівчина»

Олег Приходько

Церемонія оголошення лауреатів відбулася онлайн

Переможцями 73-ої Writers Guild of America Awards у номінації «Найкращий адаптований сценарій телесеріалу» стали сценаристи серіалу «Хід королеви» (The Queen’s Gambit) американець Скотт Френк і шотландець Аллан Скотт. Вони переробили однойменний роман американського письменника Волтера Тевіса 1983 року.

У номінації «Найкращий адаптований сценарій кінофільму» переміг Саша Барон Коен та співавтори його сценарію до фільму «Борат 2». Адаптованість полягає в тому, що зйомка стрічки частково будувалася на імпровізації та відійшла від початкового сценарію (містифікації з топ-політиками, які розвивалися інакше, ніж задумано Коеном, тощо).

Премію Гільдії сценаристів за найкращий оригінальний (написаний з нуля) сценарій драматичного телесеріалу отримав англійський драматург Пітер Морган за серіал «Корона» (The Crown).

У кінематографічній номінації «Найкращий оригінальний сценарій» переможницею стала англійка Еміралд Фіннелл за сценарій чорної комедії «Перспективна дівчина» (Promising Young Woman, «Девушка, подающая надежды»). Цікаво, що Фіннелл у цій стрічці виступила не лише сценаристкою, а й режисеркою, продюсеркою та акторкою.

Нагадаємо, стрічки «Земля кочівників», «Борат 2» і мульфільм «Душа» зібрали по 2 «Золоті глобуси».

Останні новини
Опитування
poll2x
53

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 18 годин

Чи вірите ви у обіцянки влади подолати пандемію в Україні до кінця 2021 року?

Очільник Міністерства охорони здоров'я України сподівається, що країні вдасться подолати коронавірусне захворювання до кінця 2021 року. Про це чиновник заявив на урядовому засіданні 7 квітня. "Нам потрібно переконати 70% дорослого населення України прийти до пунктів щеплення і зробити його ... Я впевнений, що нам вдасться це зробити, вдасться переконати, і вдасться повністю подолати коронавірусну хворобу в нашій країні до кінця 2021 року", — сказав Максим Степанов. При цьому станом на 7.04.2021 року перше щеплення в Країні отримали усього 320 тисяч осіб, друге щеплення – 2 особи. Наразі точних відомостей про те, коли, в якому обсязі і якими саме вакцинами буде забезпечене населення, немає. Хоча прем’єр-міністр Шмигаль заявляє про наявність контрактів, що можуть забезпечити щепленнями 50 відсотків населення. Профільний міністр малює райдужні перспективи: «Це майже 6 млн щеплень на місяць або 270 тисяч щеплень на добу без вихідних. Чи можемо ми це зробити? Так». Ви вірите у спроможність чинної влади ефективно провести кампанію з вакцинації населення?

Image

IViche Blitz

4 коментарі


poll5x
9

голосів

Голосування

Залишилось 18 годин

Чи дотримуєтеся Ви правил Великого посту?

Великий піст - найголовніший і найсуворіший пост для християн. Його дата кожного року змінюється, але триває він все одно - 40 днів. Відразу після закінчення посту християни відзначають велике свято - Великдень. Цього року Великий піст розпочався 15 березня і триватиме до 1 травня включно. Чи дотримуєтеся Ви канонів та звичаїв Великого посту?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


poll3x
7

голосів

Раунд 1/2

Залишилось 3 дні 18 годин

Чи підтримуєте ви рішення Мін'юсту автоматичного арешту рахунків будь-яких боржників, зокрема, за комунальні послуги?

23 березня Мін'юст видав наказ, згідно якого арештувати рахунки громадян зможуть через борги зі сплати «комуналки», тіла кредиту або відсотків, аліментів або несплати штрафів за порушення правил дорожнього руху.Банки за поданням державного чи приватного виконавця арештовуватимуть рахунки боржника. Гроші спишуть та перерахують на рахунки органу державної виконавчої служби або приватного виконавця. Далі гроші потраплять до стягувачів.

Image

Володимир Сонюк

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись