headerImage
Суспільний інтерес

Президент США Джо Байден доручив підготувати протягом 90 днів звіт про походження коронавірусу SARS-CoV-2

Олег Приходько

Доручення пролунало на тлі нової хвилі заяв американських чиновників про можливе штучне походження COVID-19

Про доручення Байдена в середу, 26 травня, повідомила пресслужба Білого Дому.

У заяві підкреслено, що у березні президент США отримав попередній звіт, згідно з яким «двоє представників розвідувального співтовариства схиляються до тваринного походження вірусу, а один представник – до штучного походження, обидві сторони мають низький або середній рівень впевненості». Тому президент доручив розвідці зібрати додаткові дані для нового звіту.

«США також продовжать співпрацю з партнерами-однодумцями у світі для тиску на Китай задля того, аби Китай, надавши доступ до всіх необхідних даних і доказів, узяв участь у повному, прозорому й доказовому міжнародному розслідуванні», – продовжує Байден у заяві.

Напередодні Роучел Валенські, директорка СDC (головного державного органу США з контролю захворювань), сенсаційно зауважила, що не впевнена в природному походженні COVID-19.

Лабораторну генну інженерію у походженні вірусу припустив й Ентоні Фаучі, радник Байдена з медичних питань, до початку цього року головний санітарний лікар США.

Нагадаємо, у ВООЗ вивчили чотири гіпотези виникнення коронавірусу.

Теги розділу

коронавирус
коронавірус
США
Останні новини
Опитування
poll7x
4 053

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 4 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

128 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 4 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись