headerImage
Культурний простір

Протиаварійні роботи у київському костелі святого Миколая обіцяють завершити до Нового року

Наталія Бойко

Вся сума підряднику буде сплачена з грошей благодійників

Протиаварійні роботи в костелі святого Миколая, у якому на початку вересня сталася пожежа, планують завершити до Нового року. Про це написав на своїй сторінці у «Фейсбуці» Масі Найєм, який представляє інтереси благодійників у відновленні костелу.

Як повідомив Найєм, Національний будинок органної та камерної музики обрав компанію-підрядника, яка здійснюватиме протиаварійні роботи в приміщенні – ТОВ «Укрспецреставрація». Підрядник обіцяє завершити роботу до 31 грудня 2021 року за 19,3 млн гривень.

«Згідно з проектно-кошторисною документацією, вартість робіт була визначена в розмірі 21 909 840 (тобто підрядник зробить ці роботи дешевше). Вся сума підряднику буде сплачена з грошей благодійників», – написав Найєм.

Раніше представники парафії костелу святого Миколая повідомили у соцмережах, що Міністерство культури передасть костел парафії до 1 червня 2022 року, а для Національного будинку органної та камерної музики, який розташовувався у будівлі костелу, буде знайдено інше приміщення.

КиевКиївпожарпожежа
Останні новини
Опитування
poll3x
34

голоси

Бліц

Голосування

Залишилось 23 години

На вашу думку чи повинен суд заарештувати Петра Порошенка за вчинення державної зради?

Петро Порошенко повернувся до України. Сьогодні о 11 годині дня повинен відбутись суд, щодо вчинення Петром Порошенком державної зради.

Image

IViche Blitz

5 коментарів


poll3x
8

голосів

Бліц

Голосування

Залишився 2 дні 23 години

Чи вважаєте ви недотриманням своїх обіцянок президентом Зеленським те, що суд відпустив Петра Порошенка?

Сьогодні Печерський районний суд Києва відпустив народного депутата Петра Порошенка під особисте зобов'язання.

Image

IViche Blitz

0 коментарів


Голосування

Залишилось 5 днів 23 години

Чи надійно захищені ваші персональні дані?

У соцмережах з'явилась інформація про те, що невідомі зламали та виставили на продаж персональні дані 13,5 мільйонів українців із додатку “Дія”. У свою чергу Міністерство цифрової трансформації спростувало ці чутки. Чи надійно, на Вашу думку, захищені ваші персональні дані, які Ви довірили на зберігання державним органам?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись