headerImage
Суспільний інтерес

Росіянин 771 раз безуспішно телефонував до лікарні за результатами аналізів

Антон Годенко

Лікарі зробили номером «гарячої лінії» телефон кабінету екстреної профілактики кліщового вірусного енцефаліту

Ілюстративне фото

Житель Пермі 771 раз протягом одного дня телефонував у міську поліклініку, щоб дізнатися результат тесту на COVID-19, але так і не додзвонився. Про це повідомляє Медуза.

У пацієнта, за його словами, взяли аналізи на коронавірус 7 жовтня.

«Спочатку сказали, що результат буде 9 жовтня, потім – 12. Я дзвонив їм за допомогою автодозвону 12 жовтня 771 раз. За сім годин дозвону відповіли тільки один раз, подихали в трубку і поклали [трубку] назад», – розповів чоловік виданню.

У пермському мінохоронздоров’я сказали, що за номером, на який дзвонив пацієнт, «можна зв’язатися з кабінетом інфекційних захворювань», який проводить «екстрену профілактику кліщового вірусного енцефаліту».

У той же час на сайті поліклініки номер телефону, про який йде мова, позначений як «гаряча лінія ДКП № 5».

Нагадаємо, за два роки кількість росіян, які вважають свою країну «великою», зменшилася на 12%.

Теги розділу

аналізи
коронавірус
лікарня
росіянин
banner
Останні новини
Опитування

Раунд 1/2

Залишився 4 дні 5 годин

Розмова Зеленського з народом не вдалась. Чому провалилась ідея "5-ти запитань від Президента"?

Як відомо, під час проведення місцевих виборів, за ініціативою Володимира Зеленського пройшло опитування по 5-ти питаннях народові від Президента. Судячи із багатьох зджерел, люди вкрай неохоче відзивались на цю ініціативу. Узагалі спробу налагодити діалог між суспільством і владою можна тільки вітати. Чому ж люди так пасивно поставились до президентської ініціативи? Можна додавати власні варіанти відповідей!

Image

Єгор Сонін

0 коментарів


poll3x
8

голосів

Голосування

Залишився 4 дні 5 годин

Чи потрібно вводити в Україні жорсткий карантин для запобігання поширення COVID-19?

Країни Європи починають повертатись до запровадження жорстокого карантину через постійне зростання кількості хворих на коронавірус. Чи потрібно Україні повертаитись до "весняного" карантину?

Image

Катя Кириченко

2 коментарі


Раунд 1/2

Залишився 4 дні 5 годин

Що ви будете читати після закриття електронного реєстру декларацій?

Згідно прийнятого 27 жовтня Конституційним судом України рішення, відкритий електронний Реєстр декларацій (де наші держслужбовці декларують свої статки, і створення якого було одним з головних вимог Заходу до України як умови для розширення співпраці, включаючи надання Україні безвізового режиму з ЕС) припинив своє існування. Тепер замість понад 4 мільйонів декларацій на відповідному сайті висить лаконічний напис про те, що "На виконання рішення Конституційного Суду України від 27.10.2020 №13-р/2020 доступ припинено". Крім можливих зовнішньо - та внутрішньополітичних наслідків таке рішення КС має ще й звичайний людський вимір – тепер «маленький українець», в житті якого стараннями влади було й так вже не дуже багато радощів, залишився без однієї з останніх – він більше не може зайти до «Світової павутини» та з певним злорадством «понасолоджуватися» статками своїх «небожителів», яких сам же, де-факто

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись