headerImage
Суспільний інтерес

За два роки кількість росіян, які вважають Росію великою державою, зменшилася на 12%

Наталія Бойко

Збільшення тих, хто зневірився у провідній ролі РФ в світі, зафіксовано вперше за останні 7 років

37% жителів РФ вважають, що Росія зараз є однією з великих держав, 29% вважають, що вона стане такою в найближчі 15-20 років, а 26% впевнені, що в найближчому майбутньому великою державою РФ не стати. Про це свідчать дані опитування, проведеного ВЦВГД, повідомляє «Новая газета».

Цікаво, що під час попереднього опитування ВЦВГД на цю тему, проведеного в травні 2018 р., великою державою Росію вважали 49% опитаних, припускали, що вона стане такою через 15-20 років, 35%, натомість не вірили в таку можливість 11%.

Максимальна кількість росіян, впевнених в тому, що Росія – велика держава, була зафіксована в 2017 р. – 57%. Частка респондентів, які не вірять у велич Росії, впродовж 2013 – 2018 рр. невпинно зменшувалася, таким чином, в 2020 р. зростання кількості тих, хто дотримується такої думки, був зафіксований вперше за сім років.

Нагадаємо, згідно з даними Центру ім. Разумкова, громадяни України найбільше довіряють армії, церкві та волонтерським організаціям.

Теги розділу

держава
опрос
роль
РФ
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 18 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 18 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись