headerImage
Суспільний інтерес

Стало відомо, скільки тисяч ветеранів АТО стоять у черзі на житло

Антон Годенко

Півтори тисячі захисників України мають інвалідність

Станом на 1 січня 2021 року на квартирному обліку в органах місцевого самоврядування для отримання житла, відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», перебувають майже 29 тисяч ветеранів війни і членів їхніх сімей. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

Як зазначили в оборонному відомстві, зокрема, 1,5 тисяч захисників України мають інвалідність І та ІІ групи, понад 3,5 тисяч є внутрішньо-переміщеними особами та близько 900 – особами, які брали участь у бойових діях на території інших держав.

Цього року 242 ветерани з інвалідністю та члени сімей загиблих вже отримали грошову компенсацію на придбання житла – на ці виплати було спрямовано 305 145,3 тис. гривень.

Крім того, опрацьовується питання збільшення на 282 млн гривень видатків у державному бюджеті за цією програмою. Це дасть змогу в поточному році забезпечити житлом 414 осіб (зокрема 220 осіб – за рахунок додаткових асигнувань).

Нагадаємо, прийнятий Верховною Радою державний бюджет на 2021-й рік, не врахував додаткову потребу в сумі 5,7 млрд грн для грошового забезпечення військовослужбовців.

Теги розділу

ветеран
військовослужбовці
военнослужащие
ВСУ
ЗСУ
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 6 днів 17 годин

Чи введуть в Україні третій локдаун?

З початком осені крива захворюваності на COVID-19 в Україні невпинно повзе до гори – за останні дні лікарі щодня фіксують тисячі осіб, які захворіли на небезпечну недугу. Тобто добовий показник захворюваності тепер став одним з найбільших з середини травня, а чотири регіони мають шанси відразу перескочити з «зеленої» до «червоної» зони карантину. Як, на Вашу думку, чи оголосять невдовзі за таких обставин в Україні третій локдаун?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись