headerImage
Культурний простір

Студія Warner Bros. перенесла прем'єру «Дюни» на жовтень 2021 року

Наталія Бойко

Екранізацію роману Герберта з Тімоті Шаламе в головній ролі ми побачимо в кращому випадку через рік

Прем’єра фільму студії Warner Bros. і Legendary «Дюна» за романом Френка Герберта, яку очікували в кінотеатрах 18 грудня цього року, не відбудеться.

Як повідомляє The Hollywood Reporter, офіційно кіностудія ще не назвала нову дату прем’єри, але, згідно з джерелами видання, вона буде перенесена на початок жовтня 2021 року. Цілком можливо, що «Дюна» з’явиться на екранах 1 жовтня – одночасно з прем’єрою нового «Бетмена» від Warner Bros., заявленого як частина Розширеного всесвіту DC.

Читати також: Девід Єйтс відновив зйомки «Фантастичних звірів-3»

Також у п’ятницю, 2 жовтня, стало відомо про зміну дати прем’єри «007: Не час помирати» – двадцять п’ятого фільму про Джеймса Бонда з Деніелом Крейгом та Ремі Малеком у головних ролях. Прем’єра була перенесена з листопада цього року на квітень 2021 року.

Теги розділу

Дюна
фільм
Шалме
banner
Останні новини
Опитування

Раунд 1/2

Залишився 4 дні 5 годин

Розмова Зеленського з народом не вдалась. Чому провалилась ідея "5-ти запитань від Президента"?

Як відомо, під час проведення місцевих виборів, за ініціативою Володимира Зеленського пройшло опитування по 5-ти питаннях народові від Президента. Судячи із багатьох зджерел, люди вкрай неохоче відзивались на цю ініціативу. Узагалі спробу налагодити діалог між суспільством і владою можна тільки вітати. Чому ж люди так пасивно поставились до президентської ініціативи? Можна додавати власні варіанти відповідей!

Image

Єгор Сонін

0 коментарів


poll3x
8

голосів

Голосування

Залишився 4 дні 5 годин

Чи потрібно вводити в Україні жорсткий карантин для запобігання поширення COVID-19?

Країни Європи починають повертатись до запровадження жорстокого карантину через постійне зростання кількості хворих на коронавірус. Чи потрібно Україні повертаитись до "весняного" карантину?

Image

Катя Кириченко

2 коментарі


Раунд 1/2

Залишився 4 дні 5 годин

Що ви будете читати після закриття електронного реєстру декларацій?

Згідно прийнятого 27 жовтня Конституційним судом України рішення, відкритий електронний Реєстр декларацій (де наші держслужбовці декларують свої статки, і створення якого було одним з головних вимог Заходу до України як умови для розширення співпраці, включаючи надання Україні безвізового режиму з ЕС) припинив своє існування. Тепер замість понад 4 мільйонів декларацій на відповідному сайті висить лаконічний напис про те, що "На виконання рішення Конституційного Суду України від 27.10.2020 №13-р/2020 доступ припинено". Крім можливих зовнішньо - та внутрішньополітичних наслідків таке рішення КС має ще й звичайний людський вимір – тепер «маленький українець», в житті якого стараннями влади було й так вже не дуже багато радощів, залишився без однієї з останніх – він більше не може зайти до «Світової павутини» та з певним злорадством «понасолоджуватися» статками своїх «небожителів», яких сам же, де-факто

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись