headerImage
Економіка

Судам і суддям збільшили видатки і зарплати ще на 600 мільйонів гривень

Анна Головаш

Верховна Рада скоротила видатки  паралімпійцям  

Верховна Рада  прийняла законопроєкт №5304 про внесення змін до держбюджету, яким збільшує на 600 млн грн видатки на оплату праці працівників апарату місцевих та апеляційних суддів.

Про це повідомляє пресслужба Верховної Ради.

«Законом збільшено по загальному фонду держбюджету видатки Державній судовій адміністрації України за бюджетною програмою «Забезпечення здійснення правосуддя місцевими, апеляційними судами та функціонування органів і установ системи правосуддя» на 600 млн грн коштом зменшення на таку ж суму обсягу фінансування Міністерства молоді та спорту за бюджетною програмою «Підготовка й участь національних збірних команд в Паралімпійських і Дефлімпійських іграх», – мовиться у повідомленні.

Водночас до другого читання врахували поправки, за якими фінансування цієї бюджетної програми збільшили ще на 142 млн грн, коштом зменшення фінансування Вищого антикорупційного суду на 135 млн грн.

Нагадаємо, як повідомлялося раніше, в Україні з 1 січня 2021 року пенсії суддів збільшили на 9,4 тис. гривень. Тепер у середньому вони отримують 77,3 тисячі. При цьому військовим виплати за цей же період підвищили всього на 67 грн – до 5,65 тисячі. Переважна більшість українців отримують пенсії розміром від 2 до 3 тис. гривень.

Теги розділу

видатки
зарплата
Останні новини
Опитування
poll7x
4 062

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 3 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

128 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 3 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись