headerImage
Економіка

Світові авіакомпанії витратять трильйони доларів на оновлення парку літаків

Антон Годенко

Через двадцять років авіапарк налічуватиме понад сорок тисяч нових цивільних літаків

Другий за величиною виробник цивільних літаків у світі Boeing прогнозує, що авіакомпанії витратять $3,2 трлн у найближче десятиліття на закупівлю 19 000 цивільних літаків. Про це повідомляє avianews.

Як зазначається, до 2040 року обсяг замовлень нової цивільної авіаційної техніки перевищить позначку в 43 610 одиниць загальною вартістю $7,2 трлн.

При цьому 32 660 поставок припадуть на вузькофюзеляжні літаки з кількістю місць від 90. Ринок широкофюзеляжної техніки до 2040 року Boeing оцінив в 7 670 одиниць. Регіональні повітряні судна до 90 місць будуть потрібні авіакомпаніям в кількості 2 390. Ще 890 широкофюзеляжних літаків будуть поставлені замовникам у вантажному варіанті.

Аналітики Boeing вважають, що світовий парк вантажних авіалайнерів через 20 років буде на 70% більшим, ніж до початку пандемії. Вони це пов’язують зі збільшенням вантажоперевезень завдяки розвитку електронної комерції, а також зі швидкістю і надійністю авіаційних вантажоперевезень.

За прогнозом Boeing, по 20% нових авіалайнерів піде в авіакомпанії Китаю, Європи, Північної Америки та Азіатсько-Тихоокеанського регіону, а ті, що залишилися 20% – на інші ринки.

За оцінкою американського виробника ринок авіаційних перевезень зростатиме на 4% щороку. Після пандемії першими відновляться внутрішні маршрути і рейси в межах одного регіону. Далекомагістральні напрямки повернуться на рівень 2019 року до 2023–2024 рр., вважають в Boeing.

Нагадаємо, фахівці з Євроконтролю над повітряним рухом розробили три сценарії відновлення світової авіаційної галузі залежно від швидкості початку застосування вакцини проти COVID-19.

авиацияавіаціялітакипрогнозсамолет
Останні новини
Опитування
poll3x
33

голоси

Бліц

Голосування

Залишилось 15 днів 0 годин

Чи змінилося Ваше ставлення до президента В.Зеленського, коли «The Guardian» назвав його одним з головних світових корупціонерів...

Днями британський журнал «The Guardian» вийшов з обкладинкою, на якій зображені фото ряду світових лідерів, які, на думку журналістів-розслідувачів, є найбільшими власниками офшорних рахунків – фінансових інструментів для відмивання брудних грошей та приховування своїх доходів, отриманих нелегальним шляхом. Поруч з президентом Росії Путіним, президентом Азербайджану Алієвим та іншими авторитарними правителями зображено і президента України Володимира Зеленського. На підтвердження свого бачення журналісти приводять величезні масиви інформації (так звані Pandora papers – бумаги Пандори) про конкретні темні оборудки цих та сотень інших впливових людей світу, при цьму Зеленський переконливо постає як власник офшорних компаній, на які переводилися гроші від його бізнесу під вивіскою «Студія 95 квартал», а також – бізнес-партнер олгігарха Ігоря Коломойського. У тому числі – по відмиванню вкрадених з Приватбанку грошей.

Image

IViche Blitz

9 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 0 годин

Чи варті українські чоловіки звання "Батько-герой"?

У Верховній Раді за підписом 43 нардепів зареєстровано законопроєкт про присвоєння чоловікам почесного звання "Батько-герой". Цей статус може бути наданий чоловікам, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених. Крім того, на думку народних обранців, такий крок встановить гендерну рівність, адже чоловіки, також як і жінки, роблять чималий внесок у виховання дитини, але не мають за це почесного статусу та шани. Чи варті, на Ваш погляд, українські чоловіка того, щоб називатися Героями у вихованні дітей?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись