headerImage
Суспільний інтерес

Світовий банк надасть мільйони на будівництво трамвайної лінії у Києві

Антон Годенко

Прокладання колій може розпочатися у наступному році

Кабінет Міністрів України схвалив залучення позики від Світового банку в розмірі 39 млн дол. США на будівництво нової трамвайної лінії від вул. Старовокзальної до станції метро «Палац спорту» із заїздом на Вокзальну площу у Києві. Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури України.

Як зазначили у міністерстві, ці гроші дозволять «розморозити» один із ключових проєктів розвитку пасажирського електротранспорту у столиці –  він дозволить продовжити лінію швидкісного трамвая до центру міста та розвантажити червону гілку метро, зокрема і станцію метро «Вокзальна», яка наразі виконує функцію великого транзитного вузла.

За словами очільника транспортного відомства Олексія Кубракова, за умови ефективної та системної роботи місцевої влади, роботи з будівництва нової лінії можуть розпочатися вже наступного року.

Варто зазначити, що грошова позика буде надана в рамках Угоди між Україною та Світовим банком щодо розвитку міського громадського транспорту. Наразі Київська міська державна адміністрація завершує підготовку техніко-економічного обґрунтування проєкту.

Нагадаємо, за інформацією КМДА, впродовж двох місяців з моменту введення е-квитка у міському транспорті столиці ним скористались майже 72 мільйони разів: 52 млн – у метро та 20 млн – у наземному транспорті.

 

 

 

КГГАКМДАКРЕДИТтрамвай
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 6 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 6 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись