headerImage
Політична мапа

«Талібан» вилучив у членів колишнього уряду Афганістану понад 12 мільйонів доларів готівкою та золотом

Наталія Бойко

Кошти зберігалися в будинках у чиновників

ФОТО: Reuters

Підконтрольний талібам Центробанк Афганістану вилучив 12,4 мільйона доларів (готівкою та золотом) у колишніх топ-чиновників попереднього уряду. Про це повідомляє УНІАН із посиланням на Reuters.

У заяві Центробанку йдеться, що кошти і золото зберігалися в будинках чиновників. Вилучення коштів торкнулося, зокрема, колишнього віце-президента країни Амрулли Салеха.

Читати також: За місяць перебування талібів при владі в Афганістані закрилися понад 150 ЗМІ

Минулого тижня ЦБ Афганістану порекомендував банкам заморозити рахунки політично значущих осіб, пов’язаних з попереднім режимом. За словами двох афганських фінансистів, таліби хочуть показати, що готові повернути активи колишнім урядовцям.

На даний момент в країні спостерігається гостра фінансова криза. Уряд талібів зіткнувся з нестачею доларів на тлі заморозки афганських рахунків із коштами від МВФ та Світового банку, йдеться у повідомленні.

АфганистанАфганістан
Останні новини
Опитування
poll3x
33

голоси

Бліц

Голосування

Залишилось 14 днів 23 години

Чи змінилося Ваше ставлення до президента В.Зеленського, коли «The Guardian» назвав його одним з головних світових корупціонерів...

Днями британський журнал «The Guardian» вийшов з обкладинкою, на якій зображені фото ряду світових лідерів, які, на думку журналістів-розслідувачів, є найбільшими власниками офшорних рахунків – фінансових інструментів для відмивання брудних грошей та приховування своїх доходів, отриманих нелегальним шляхом. Поруч з президентом Росії Путіним, президентом Азербайджану Алієвим та іншими авторитарними правителями зображено і президента України Володимира Зеленського. На підтвердження свого бачення журналісти приводять величезні масиви інформації (так звані Pandora papers – бумаги Пандори) про конкретні темні оборудки цих та сотень інших впливових людей світу, при цьму Зеленський переконливо постає як власник офшорних компаній, на які переводилися гроші від його бізнесу під вивіскою «Студія 95 квартал», а також – бізнес-партнер олгігарха Ігоря Коломойського. У тому числі – по відмиванню вкрадених з Приватбанку грошей.

Image

IViche Blitz

9 коментарів


Голосування

Залишився 7 днів 23 години

Чи варті українські чоловіки звання "Батько-герой"?

У Верховній Раді за підписом 43 нардепів зареєстровано законопроєкт про присвоєння чоловікам почесного звання "Батько-герой". Цей статус може бути наданий чоловікам, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених. Крім того, на думку народних обранців, такий крок встановить гендерну рівність, адже чоловіки, також як і жінки, роблять чималий внесок у виховання дитини, але не мають за це почесного статусу та шани. Чи варті, на Ваш погляд, українські чоловіка того, щоб називатися Героями у вихованні дітей?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись