headerImage
Суспільний інтерес

За місяць перебування талібів при владі в Афганістані закрилися понад 150 ЗМІ

Наталія Бойко

Основною причиною журналісти називають фінансові проблеми, а також обмеження, введені «Талібаном»

ФОТО: dw.com

З 15 серпня в Афганістані після захоплення влади «Талібаном» перестали працювати 153 засоби масової інформації. Про це повідомляє УНІАН із посиланням на телеканал Tolo News.

Основною причиною називають фінансові проблеми, а також обмеження та нові правила, запроваджені новою владою. Зазначається, що економічні проблеми ЗМІ є досить серйозними, а введені жорсткі обмеження створюють значні перешкоди для діяльності мас-медіа.

Читати також: Таліби дозволили жінкам навчатися в університетах за дотримання трьох умов

Представник Національної спілки журналістів Афганістану Масрур Лутфі заявив, що в країні може наступити кінець свободі ЗМІ, і закликав міжнародні організації здійснити швидкі кроки для вирішення цієї проблеми.

Теги розділу

Афганистан
Афганістан
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 6 днів 18 годин

Чи введуть в Україні третій локдаун?

З початком осені крива захворюваності на COVID-19 в Україні невпинно повзе до гори – за останні дні лікарі щодня фіксують тисячі осіб, які захворіли на небезпечну недугу. Тобто добовий показник захворюваності тепер став одним з найбільших з середини травня, а чотири регіони мають шанси відразу перескочити з «зеленої» до «червоної» зони карантину. Як, на Вашу думку, чи оголосять невдовзі за таких обставин в Україні третій локдаун?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись