headerImage
Політична мапа

Трамп зажадав від Китаю 10 трильйонів доларів за коронавірус

Наталія Бойко

За словами екс-президента США, це дуже низька цифра

ФОТО: welt.de

Колишній президент США Дональд Трамп заявив, що Китай має компенсувати США та іншим країнам за смерть людей та збитки від пандемії COVID-19, повідомляє BBC.

«Нам потрібно всім разом заявити, що Китай повинен заплатити, повинен! Всією державою слід зібратися і виставити Китаю рахунок у 10 трлн доларів, щоб компенсувати збитки, – і це, звичайно, дуже низька цифра», – сказав Трамп, виступаючи вперше за довгий час перед своїми прихильниками на конференції республіканців у Північній Кароліні.

«Зараз всі, навіть так звані вороги, визнають, що президент Трамп мав рацію, коли говорив, що коронавірус вийшов з лабораторії в Ухані», – додав екс-президент.

Читати також: Президент США Джо Байден доручив підготувати протягом 90 днів звіт про походження коронавірусу SARS-CoV-2

Раніше Трамп вже неодноразово звинувачував владу Китаю у поширенні коронавірусу. Зі свого боку Ентоні Фаучі, головний радник з питань охорони здоров’я нинішнього президента США Байдена, який раніше дотримувався версії, що вірус передався людині від тварин, нещодавно визнав, що більше не впевнений у природному походженні Covid-19.

Посольство Китаю в США застерегло від політизації розслідування походження вірусу.

«Кампанії з наклепу повертаються, і теорія змови про «витік з лабораторії» відроджується», – заявила китайська сторона декілька тижнів тому.

Теги розділу

коронавирус
коронавірус
США
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 19 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 19 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись