headerImage
Економіка

Третина мільйона підприємців отримали «карантинні гроші»

Антон Годенко

Державна допомога через локдаун склала вісім тисяч гривень

Міністерство соціальної політики України 7 червня завершило фінансування виплати допомоги особам, що втратити доходи через повну заборону сфери їх діяльності внаслідок посилення обмежувальних протиепідемічних заходів, які були запроваджені урядом упродовж лютого – травня 2021 року. Про це повідомляє пресслужба Міністерства.

Як зазначили чиновники, за інформацією Пенсійного фонду, на сьогодні 339 939 заяв були включені до списків для виплати допомоги застрахованим особам за рахунок коштів державного бюджету в розмірі 8 000 гривень.

Нагадаємо, за період весняного локдауну цього року в Україні кількість працюючих ресторанів скоротилася на 14%, а їхні фінансові показники зменшилися на 12%.

 

Теги розділу

выплаты
допомога
підприємець
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 18 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 18 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись