headerImage
Наука і освіта

У 2021 році київські школи перейдуть на е-журнали

Анна Головаш

Однак вчителі будуть змушені вести паралельно як електронні, так і паперові журнали

Фото: 44.ua

У наступному, 2021 році в київських школах масово введуть електронні журнали для ведення успішності школярів. На такий формат журналів на початку цього навчального року вже перейшли початкові класи – з 1 по 4. Київська міська державна адміністрація вирішила підключити інші класи вже до наступного вересня, повідомляє сайт «Соцпортал».

Щоб всі класи без винятку впровадили систему «Електронний класний журнал», потрібно забезпечити підключення до інтернету кожного кабінету всіх шкіл у місті. Про це повідомив в. о. першого заступника голови КМДА Валентин Мондрієвський.

За словами Мондрієвського, під час того, як школи були змушені здійснювати дистанційне навчання через пандемію коронавірусу, 64% всіх шкіл використовували саме електронні журнали та щоденники. Однак паралельно залишається в обігу документація й старого паперового зразка. Тому вчителі повинні вести їх також.

«Ми продовжуємо модернізувати систему освіти, застосовуючи все більше і більше електронних продуктів. Так, кожна четверта школа в Києві вже не один рік працює з різними ресурсами, такими як «Єдина школа», HUMAN школа, shodennik.ua, SMART SCHOOL, e-schools.info, school.academy.com.ua, atoms.com.ua тощо», – розповів Мондрієвський.

На думку київських чиновників, столичні школи готові повністю перейти на е-журнали. За словами Мондрієвського, школи Києва готові працювати в нових реаліях і місто робить все, щоб поліпшити навчальну систему для безпеки школярів та вчителів у період пандемії.

Нагадаємо, з 16 жовтня будь-який учень в Україні, який хоче вчитися індивідуально, може перейти на дистанційне навчання, не залежно від того, вчиться вся школа дистанційно чи ні. Таке рішення було прийнято в Міністерстві освіти і науки. Там наголосили, що дистанційна форма навчання є цілком добровільною і перейти на неї можна, якщо батьки дитини напишуть відповідну заяву.

Теги розділу

журнал
школа
banner
Останні новини

Австрійське село, яке тисячу років називалося Fucking, з 1 січня змінить назву

27 листопада 2020 20:05


Через карантин в Україні на 54% збільшилася кількість повідомлень про домашнє насильство

27 листопада 2020 19:23


Міноборони: цьогоріч ВМС отримають понад 20 відремонтованих суден

27 листопада 2020 17:48


З жовтня в Україні стало більше на 1 740 машин із «зеленими» номерами

27 листопада 2020 17:26

Опитування
poll3x
13

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 29 днів 22 години

Міністерство охорони здоров'я оновило стандарти госпіталізації хворих з COVID-19. На Вашу думку - це :

Тепер середня тяжкість захворювання буде визначатися при рівні сатурації (насичення крові киснем) у 92%, а не 93%, як зараз. Критерії, що визначають необхідність у госпіталізації: частота дихання – менше 10 або більше 30; сатурація – менше 92%; порушення свідомості; наявність низки супутніх захворювань.

Image

Павло Нера

0 коментарів


poll2x
9

голосів

Голосування

Залишилось 4 дні 22 години

Чи підтримуєте ви легалізацію медичного канабісу?

25 жовтня, в день місцевих виборів, було проведено всеукраїнське опитування, ініційоване Президентом України Володимиром Зеленським. Одне з п’яти питань стосувалося легалізації канабісу в медичних цілях. Згідно з результатами опитування, які охопили 74% підрахованих анкет, 64,8% українців підтримують легалізацію канабісу, 29,5% – проти.

Image

Ия Яновски

0 коментарів


poll3x
5

голосів

Голосування

Залишилось 10 днів 22 години

Шоу «Міністр хворіє в прямому ефірі»: чи справді Максим Степанов проходить «шлях звичайного пацієнта»?

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, який захворів на минулому тижні, пообіцяв у неділю пройти весь шлях «звичайного пацієнта», доповідаючи своїм фоловерам в соцмережі про кожен етап цього шляху. «Я планую пройти весь цей період, як звичайний пацієнт, фіксувати всі етапи й одразу, разом із командою Міністерства охорони здоров’я, шукати шляхи вирішення проблемних питань. Інформацією щодо свого «шляху пацієнта» я ділитимуся з вами щодня», – написав Степанов на своїй сторінці у «Фейсбуці». Детальніше – тут: https://iviche.com/news/koronavirus-ta-kabmin-v-sekretariati-zalyshylosia-tilky-dvoie-zdorovykh-stepanov-zrobyv-druhyy-krok-khvoroho

Image

Ия Яновски

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись