headerImage
Культурний простір

У Данії побудували найвищий замок з піску в світі (ВІДЕО)

Наталія Бойко

На вершині замку поставили корону, щоб нагадати, що пандемія коронавірусу все ще триває

ФОТО: instagram.com/stijgerart/

Пісочний замок, зведений на півночі Данії в містечку Блохус, потрапив до Книги рекордів Гіннеса як найвища споруда з піску в світі.

Висота замку становить 21 метр і 15 сантиметрів, передає Euronews. Щоб зробити його більш стійким, команда з 30 скульпторів під керівництвом нідерландця Вілфреда Стіджера заклала в основу споруди дерев’яну конструкцію. Для зведення замку знадобилося майже п’ять тонн піску та кілька сотень кілограмів глини.

Читати також: У румунському замку Дракули відкрили центр безкоштовної вакцинації від коронавірусу

Як повідомляє BBC, передбачається, що замок достоїть до зими, якщо тільки погода не внесе свої корективи. На вершині замку зображено корону – на знак того, що пандемія коронавірусу все ще триває.

Теги розділу

Дания
Данія
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 6 днів 18 годин

Чи введуть в Україні третій локдаун?

З початком осені крива захворюваності на COVID-19 в Україні невпинно повзе до гори – за останні дні лікарі щодня фіксують тисячі осіб, які захворіли на небезпечну недугу. Тобто добовий показник захворюваності тепер став одним з найбільших з середини травня, а чотири регіони мають шанси відразу перескочити з «зеленої» до «червоної» зони карантину. Як, на Вашу думку, чи оголосять невдовзі за таких обставин в Україні третій локдаун?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись