headerImage
Наука і освіта

У Франції продали за 6,6 млн євро найбільший у світі скелет трицератопса

Наталія Бойко

Рештки «Великого Джона» перейшли до американського приватного колекціонера

ФОТО: cleanbowled.in

Скелет найбільшого виявленого палеонтологами трицератопса, відомий під назвою «Великий Джон», був проданий 21 жовтня з аукціону в Парижі за 6,65 млн євро. Новим власником скелета став приватний анонімний колекціонер із США, повідомляє «Європейська правда» з посиланням на Reuters.

«Його придбав американський колекціонер, і ця людина абсолютно натхненна ідеєю мати таку річ в особистому користуванні», – розповів представник покупця Джуан Ріверс.

Читати також: У Південній Кароліні знайшли «дитcадок» для акул, які вимерли 23 мільйони років тому

«Великий Джон» жив на території сучасної Південної Дакоти понад 66 мільйонів років тому. Скелет назвали на честь власника земельної ділянки, на якій він був знайдений.

Перший фрагмент «Великого Джона» знайшли у 2014 році. До 2015 року палеонтологи знайшли 60% скелета, який складається з більш ніж 200 частин. Вони були зібрані воєдино в Італії для підготовки до паризького аукціону.

На черепі трицератопса, який має довжину 2,62 метра та ширину 2 метри, було виявлено травматичне ураження, яке, на думку дослідників, ймовірно, стало результатом удару іншого трицератопса.

аукционаукціондинозавр
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 7 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 7 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись