headerImage
Наука і освіта

У Києві 11-класники можуть закінчити навчання у школах вже в квітні

Анна Головаш

Департамент освіти КМДА пропонує решту часу шкільної програми присвятити підготовці до ЗНО

Навчальний рік для столичних випускників шкіл може закінчитися вже у квітні. Департамент освіти Київської міської держадміністрації пропонує переглянути навчальні програми для одинадцятикласників.

Таким чином, на думку очільників департаменту освіти, випускники отримають більше часу на підготовку до Зовнішнього незалежного оцінювання.

«Ми пропонуємо тим, хто сьогодні до цього готовий, ревізувати навчальні програми та завершити вивчення нового матеріалу для випускників 11-х класів до кінця квітня», – йдеться у повідомлені.

Там зазначили, що шкільна програма складена так, щоб 11-класники до кінця навчального року освоювали певні теми, вивчали і повторювали матеріал. Однак на практиці вже на початку травня майбутні абітурієнти складають ЗНО з усього вивченого матеріалу.

У КМДА пропонують розбити випускників не по класах, а за групами відповідно їх профілю навчання у вищих навчальних закладах, куди вони планують вступати. І решту часу готувати дітей до тестів у таких групах. Завдяки цьому можна буде скоротити кількість предметів для вивчення та збільшити шанси для успішного складання ЗНО.

В департаменті зазначають, що такий графік не є обов’язковим для шкіл. Ним можуть скористатися ті навчальні заклади, які впевнені, що це посильно для їх педагогічних колективів.

Як писали раніше, через обмеження руху громадського транспорту у зв’язку із локдауном, пробне ЗНО в Києві та Чернігівській області перенесли на 24 квітня. А весняні канікули розпочалися раніше запланованого. Міністерство освіти і науки України порадило школам продовжити канікули в разі тяжкої епідеміологічної ситуації.

Нагадаємо, близько 750 абітурієнтів з окупованих територій пройдуть двомісячні курси.

 

Теги розділу

випускники
столиця
Останні новини
Опитування
poll2x
53

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 18 годин

Чи вірите ви у обіцянки влади подолати пандемію в Україні до кінця 2021 року?

Очільник Міністерства охорони здоров'я України сподівається, що країні вдасться подолати коронавірусне захворювання до кінця 2021 року. Про це чиновник заявив на урядовому засіданні 7 квітня. "Нам потрібно переконати 70% дорослого населення України прийти до пунктів щеплення і зробити його ... Я впевнений, що нам вдасться це зробити, вдасться переконати, і вдасться повністю подолати коронавірусну хворобу в нашій країні до кінця 2021 року", — сказав Максим Степанов. При цьому станом на 7.04.2021 року перше щеплення в Країні отримали усього 320 тисяч осіб, друге щеплення – 2 особи. Наразі точних відомостей про те, коли, в якому обсязі і якими саме вакцинами буде забезпечене населення, немає. Хоча прем’єр-міністр Шмигаль заявляє про наявність контрактів, що можуть забезпечити щепленнями 50 відсотків населення. Профільний міністр малює райдужні перспективи: «Це майже 6 млн щеплень на місяць або 270 тисяч щеплень на добу без вихідних. Чи можемо ми це зробити? Так». Ви вірите у спроможність чинної влади ефективно провести кампанію з вакцинації населення?

Image

IViche Blitz

4 коментарі


poll5x
9

голосів

Голосування

Залишилось 18 годин

Чи дотримуєтеся Ви правил Великого посту?

Великий піст - найголовніший і найсуворіший пост для християн. Його дата кожного року змінюється, але триває він все одно - 40 днів. Відразу після закінчення посту християни відзначають велике свято - Великдень. Цього року Великий піст розпочався 15 березня і триватиме до 1 травня включно. Чи дотримуєтеся Ви канонів та звичаїв Великого посту?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


poll3x
7

голосів

Раунд 1/2

Залишилось 3 дні 18 годин

Чи підтримуєте ви рішення Мін'юсту автоматичного арешту рахунків будь-яких боржників, зокрема, за комунальні послуги?

23 березня Мін'юст видав наказ, згідно якого арештувати рахунки громадян зможуть через борги зі сплати «комуналки», тіла кредиту або відсотків, аліментів або несплати штрафів за порушення правил дорожнього руху.Банки за поданням державного чи приватного виконавця арештовуватимуть рахунки боржника. Гроші спишуть та перерахують на рахунки органу державної виконавчої служби або приватного виконавця. Далі гроші потраплять до стягувачів.

Image

Володимир Сонюк

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись