headerImage
Культурний простір

У Лондоні зник один з семи тауерських воронів

Наталія Бойко

Адміністрація Тауера побоюється, що птах міг загинути

ФОТО: Tawer of London (Twitter)

Один з семи воронів, які живуть у лондонському Тауері, вилетів за межі фортеці та не повернувся. Як повідомляє The Guardian, самка ворона на прізвисько Мерліна зникла кілька тижнів тому.

«Мерліна – волелюбний ворон, вона, як відомо, вже кілька разів вилітала за межі Тауера. Ми з нею друзі, і вона зазвичай до нас повертається, але на цей раз вона цього не зробила. Тому я боюся, що її вже немає з нами», – повідомив доглядач воронів Тауера Крістофер Скейф, виступаючи в ефірі BBC Radio 4.

«Мерліна була безсумнівним вожаком зграї, королевою тауерських воронів. Її буде дуже не вистачати її родичам, доглядачеві воронів і всім нам, мешканцям Тауера», – йдеться у повідомленні, оприлюдненому на сторінці адміністрації королівської фортеці у «Фейсбуці».

За традицією, яка веде свій початок з часів царювання Карла II, в лондонському Тауері має утримуватися не менше шести воронів – згідно з легендою, якщо ворони залишать Тауер, британська монархія перестане існувати.Якщо Мерліна не повернеться, то в фортеці залишиться тільки шість воронів – як повідомляє  офіційний сайт Тауера, їх звуть Джубілі, Гарріс, Грипп, Роккі, Ерін і Поппі. Втім, як стверджує Скейф, Мерліні можуть знайти «дублера».

«У нас в лондонському Тауері сім воронів, шість з них – згідно з королівським указом. І, звичайно, у мене ще є один запасний, так що зараз у нас все в порядку», – заспокоїв він британців.

 

За традицією, яка веде свій початок з часів царювання Карла II, в лондонському Тауері має утримуватися не менше шести воронів – згідно з легендою, якщо ворони залишать Тауер, британська монархія перестане існувати.

Якщо Мерліна не повернеться, то в фортеці залишиться тільки шість воронів – як повідомляє  офіційний сайт Тауера, їх звуть Джубілі, Гарріс, Грипп, Роккі, Ерін і Поппі. Втім, як стверджує Скейф, Мерліні можуть знайти «дублера».

«У нас в лондонському Тауері сім воронів, шість з них – згідно з королівським указом. І, звичайно, у мене ще є один запасний, так що зараз у нас все в порядку», – заспокоїв він британців.

Теги розділу

Великобритания
bannerbannerbanner
Останні новини
Опитування
poll5x
30

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 3 дні 18 годин

Чи погоджуєтеся ви з тим, що за образу поліцейського потрібно ввести покарання?

У Верховній Раді подали законопроєкт №5050, який передбачає покарання тих, хто ображає честь та гідність правоохоронця. Автори документу пропонують ввести покарання у вигляді грошового штрафу, виправних робіт чи навіть адміністративного арешту тим, хто зачепив гідність правоохоронця під час виконання ним службових обов’язків. Передбачається карати порушника штрафом у розмірі від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це від 136 до 255 гривень.Або громадськими роботами від сорока до шістдесяти годин чи виправними роботами від одного до двох місяців з відрахуванням 20% заробітку. Максимальне покарання - адміністративний арешт на 15 діб.

Image

Володимир Сонюк

3 коментарі


poll5x
27

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 4 дні 18 годин

Як ви ставитеся до намірів дружини Медведчука Оксани Марченко піти у велику політику?

Дружина кума Путіна – Медведчука – Оксана Марченко записала відео, в якому заявила, що у відповідь на запровадження санкцій щодо неї і її чоловіка йде в політику для «захисту українського народу». Марченко заявила, що досі «ніколи не прагнула в політику», але оскільки їй «не залишили вибору», то тепер вона вступає до партії «Опозиційна платформа – За життя», головою політради якої є Медведчук. Нагадаємо, що згідно декларації Медведчука Оксана Марченко має 19 годинників, понад 80 сумок відомих брендів, більше 70 шкіряних на хутрових пальто, а також 5 шуб серед яких соболина від Fendi вартістю кількасот тисяч євро.

Image

Володимир Сонюк

4 коментарі


poll4x
18

голосів

Голосування

Залишилось 18 годин

Чим, на ваш погляд, викликаний різкий сплеск смертності в Україні?

За даними Держстату, чисельність населення України протягом 2020 року скоротилася майже третину мільйона - на 314 062 особи. Таким чином, населення України на січень 2021 року не перевищує 41,59 млн українців. Як зазначають у Держстаті, в Україні зберігається високий рівень смертності та низький рівень народжуваності: на 100 померлих припадає лише 48 новонароджених, тобто різниця становить понад 50%. Також, згідно з офіційними даними, у 2020 році на перше місце вийшли природні причини скорочення населення (кількість померлих склала 616,835 осіб), а міграція надавала мінімальний вплив (9316 осіб мігрувало).

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись