headerImage
Культурний простір

У перші роковини від дня смерті Мирослава Скорика відкрито меморіальну дошку на його честь

Олег Приходько

Дошку встановили на стіні його класу в Національній музичній академії України імені Петра Чайковського

«Рівно рік минув, як Мирослава Михайловича не стало. Але його музика продовжує лунати всюди, – проголосив міністр культури Олександр Ткаченко при відкритті меморіальної дошки. – Музичні твори Скорика є надбанням, яким пишаєшся, і до прослуховування яких хочеться повертатися знову і знову».

Також міністр розповів, що працює над заснуванням національної премії імені Мирослава Скорика у сфері академічної музики, і що уряд уже схвалив відповідний законопроєкт. «Очікуємо на прийняття законодавчих змін аби заснувати премію та вже розробляємо положення і критерії», – повідомив голова Мінкульту.

Принагідно пан Ткаченко нагадав, що будівля Музичної академії на київському Майдані Незалежності увійшла до списку «Великої реставрації» та отримає у 2021 році фінансування на ремонт обсягом 350 млн гривень.

Нагадаємо, українська диригентка Оксана Линів стала лауреаткою премії Моцарта 2021 року.

Теги розділу

дошка
Скорик
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 19 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 19 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись