headerImage
Політична мапа

У травні засідання ВР відвідало менше трьохсот нардепів

Антон Годенко

На всіх пленарних засіданнях не було зареєстровано 16 народних обранців

Ілюстративне фото

Упродовж травня поточного року відбулося шість пленарних засідань Верховної Ради України, які з 421 народного депутата відвідало лише 286 парламентарів. Такі дані моніторингу зведеної електронної реєстрації народних депутатів наводить Комітет виборців України.

Як зазначили у КВУ, не були зареєстровані на жодному засіданні 16 народних депутатів. Зокрема, Костянтин Бондарєв (ВО «Батьківщина»), Вікторія Вагнєр («Слуга Народу»), Юлія Гришина («Слуга Народу»), Роман Грищук («Слуга Народу»), Степан Івахів («За майбутнє»), Тарас Козак («Опозиційна платформа За життя»), Ренат Кузьмін (ОПЗЖ), Олександр Куницький («Слуга Народу»), Сергій Ларін (ОПЗЖ), Сергій Льовочкін (ОПЗЖ), Віктор Медведчук (ОПЗЖ), Юлія Світлична (позафракційна), Сергій Соболєв (ВО «Батьківщина»), Євгеній Шевченко (позафракційний), Євген Яковенко (позафракційний), Антон Яценко (ВО «Батьківщина»).

Водночас 9 народних депутатів були зареєстровані лише на одному засіданні ВР із шести. Зокрема, Ігор Абрамович (ОПЗЖ), Тарас Батенко («За майбутнє»), Леся Василенко («Голос»), Олесь Довгий (позафракційний), Наталія Королевська (ОПЗЖ), Андрій Лопушанський (ЄС), Вадим Рабінович (ОПЗЖ), Юрій Солод (ОПЗЖ), Вадим Столар (ОПЗЖ).

Ще 9 народних депутатів були зареєстровані на двох засіданнях Ради: Марина Бардіна («Слуга Народу»), Жан Беленюк («Слуга Народу»), Олександр Герега («За майбутнє»), Андрій Деркач (позафракційний), Ілля Кива (ОПЗЖ), Юлія Льовочкіна (ОПЗЖ), Олександр Пузанов (ОПЗЖ), Андрій Пузійчук (ВО «Батьківщина»), Григорій Суркіс (ОПЗЖ).

При цьому у КВУ зауважили, що причини відсутності депутатів на пленарних засіданнях ВР публічно не називаються. У разі, якщо народний депутат не зареєструвався за допомогою електронної системи, але протягом пленарного засідання здійснював голосування за допомогою електронної системи, він вважається таким, який зареєструвався за допомогою електронної системи.

Нагадаємо, Комітет виборців України визначив понад 30 найменш продуктивних депутатів Верховної Ради IX скликання.

 

Теги розділу

засідання
нардеп
Останні новини
Опитування
poll7x
4 055

голосів

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 4 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

128 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 4 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись