headerImage
Політична мапа

У травні засідання ВР відвідало менше трьохсот нардепів

Антон Годенко

На всіх пленарних засіданнях не було зареєстровано 16 народних обранців

Ілюстративне фото

Упродовж травня поточного року відбулося шість пленарних засідань Верховної Ради України, які з 421 народного депутата відвідало лише 286 парламентарів. Такі дані моніторингу зведеної електронної реєстрації народних депутатів наводить Комітет виборців України.

Як зазначили у КВУ, не були зареєстровані на жодному засіданні 16 народних депутатів. Зокрема, Костянтин Бондарєв (ВО «Батьківщина»), Вікторія Вагнєр («Слуга Народу»), Юлія Гришина («Слуга Народу»), Роман Грищук («Слуга Народу»), Степан Івахів («За майбутнє»), Тарас Козак («Опозиційна платформа За життя»), Ренат Кузьмін (ОПЗЖ), Олександр Куницький («Слуга Народу»), Сергій Ларін (ОПЗЖ), Сергій Льовочкін (ОПЗЖ), Віктор Медведчук (ОПЗЖ), Юлія Світлична (позафракційна), Сергій Соболєв (ВО «Батьківщина»), Євгеній Шевченко (позафракційний), Євген Яковенко (позафракційний), Антон Яценко (ВО «Батьківщина»).

Водночас 9 народних депутатів були зареєстровані лише на одному засіданні ВР із шести. Зокрема, Ігор Абрамович (ОПЗЖ), Тарас Батенко («За майбутнє»), Леся Василенко («Голос»), Олесь Довгий (позафракційний), Наталія Королевська (ОПЗЖ), Андрій Лопушанський (ЄС), Вадим Рабінович (ОПЗЖ), Юрій Солод (ОПЗЖ), Вадим Столар (ОПЗЖ).

Ще 9 народних депутатів були зареєстровані на двох засіданнях Ради: Марина Бардіна («Слуга Народу»), Жан Беленюк («Слуга Народу»), Олександр Герега («За майбутнє»), Андрій Деркач (позафракційний), Ілля Кива (ОПЗЖ), Юлія Льовочкіна (ОПЗЖ), Олександр Пузанов (ОПЗЖ), Андрій Пузійчук (ВО «Батьківщина»), Григорій Суркіс (ОПЗЖ).

При цьому у КВУ зауважили, що причини відсутності депутатів на пленарних засіданнях ВР публічно не називаються. У разі, якщо народний депутат не зареєструвався за допомогою електронної системи, але протягом пленарного засідання здійснював голосування за допомогою електронної системи, він вважається таким, який зареєструвався за допомогою електронної системи.

Нагадаємо, Комітет виборців України визначив понад 30 найменш продуктивних депутатів Верховної Ради IX скликання.

 

Теги розділу

засідання
нардеп
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 19 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 19 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись