headerImage
Суспільний інтерес

У ЗСУ більше половини медиків не отримають надбавки за лікування коронавірусних хворих

Антон Годенко

Міноборони звинувачує у недопрацюваннях Командування медичних сил

Ілюстративне фото

Через певні прогалини у вітчизняній нормативній базі, військовослужбовцям військово-медичних закладів з червня не була передбачена доплата у розмірі до 300 відсотків заробітної плати за роботи з хворими на коронавірус, та через недопрацювання Командування медичних сил ЗСУ більше половини військових лікарів не отримають ці гроші найближчим часом. Про це повідомляє пресслужба Міністерства оборони України.

Як зазначили у військовому відомстві, щоб усунути несправедливість, яка була допущена раніше, було прийнято рішення виплачувати військовим медикам грошові премії, згідно з Дисциплінарним статутом ЗС України, у тому числі, із фонду Міністра оборони України. Дані виплати мають нараховуватись за період від 2 червня 2020 року. Очікувалось, що перші кошти за цим наказом виплатять на початку листопада.

Відповідно до внутрішніх відомчих положень, Командування медичних сил ЗС України мало організувати роботу з поденного обліку фактичного часу виконання робіт з лікування хворих на COVID-19 та віднесення особи до відповідної категорії.

Однак, на сьогоднішній день, як наголосили в МОУ, більше половини військових частин, визначених переліком, не подали заявок щодо потреби в коштах на дану премію.

Відповідно до заявок Командуванням медичних сил було здійснено фінансування лише 14 з 38 військових частин.

Таким чином, через зволікання значна кількість військових медиків, що вже тривалий час перебувають на передовій боротьби з епідемією, досі не отримали цього грошового заохочення.

Наразі на зазначені цілі Міністерством оборони перераховано лише 4,9 млн грн, тоді як Департаментом фінансів Міністерства оборони необхідний обсяг коштів для виплати всіх зазначених премій передбачено.

Враховуючи такий перебіг подій, Міністерство оборони очікує від Командування медичних сил ЗС України якнайшвидшого подання документів, необхідних для виплат встановлених Міністром премій всім військовим медикам за лікування хворих на COVID-19.

Нагадаємо, у Міністерстві оборони України наприкінці жовтня вирішили виплачувати щомісячні преміальні військовослужбовцям військово-медичних закладів, які беруть безпосередню участь у лікуванні хворих на COVID-19.

 

Теги розділу

ВСУ
ЗСУ
коронавірус
медики
banner
Останні новини

Австрійське село, яке тисячу років називалося Fucking, з 1 січня змінить назву

27 листопада 2020 20:05


Через карантин в Україні на 54% збільшилася кількість повідомлень про домашнє насильство

27 листопада 2020 19:23


Міноборони: цьогоріч ВМС отримають понад 20 відремонтованих суден

27 листопада 2020 17:48


З жовтня в Україні стало більше на 1 740 машин із «зеленими» номерами

27 листопада 2020 17:26

Опитування
poll3x
13

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 29 днів 22 години

Міністерство охорони здоров'я оновило стандарти госпіталізації хворих з COVID-19. На Вашу думку - це :

Тепер середня тяжкість захворювання буде визначатися при рівні сатурації (насичення крові киснем) у 92%, а не 93%, як зараз. Критерії, що визначають необхідність у госпіталізації: частота дихання – менше 10 або більше 30; сатурація – менше 92%; порушення свідомості; наявність низки супутніх захворювань.

Image

Павло Нера

0 коментарів


poll2x
9

голосів

Голосування

Залишилось 4 дні 22 години

Чи підтримуєте ви легалізацію медичного канабісу?

25 жовтня, в день місцевих виборів, було проведено всеукраїнське опитування, ініційоване Президентом України Володимиром Зеленським. Одне з п’яти питань стосувалося легалізації канабісу в медичних цілях. Згідно з результатами опитування, які охопили 74% підрахованих анкет, 64,8% українців підтримують легалізацію канабісу, 29,5% – проти.

Image

Ия Яновски

0 коментарів


poll3x
5

голосів

Голосування

Залишилось 10 днів 22 години

Шоу «Міністр хворіє в прямому ефірі»: чи справді Максим Степанов проходить «шлях звичайного пацієнта»?

Міністр охорони здоров’я Максим Степанов, який захворів на минулому тижні, пообіцяв у неділю пройти весь шлях «звичайного пацієнта», доповідаючи своїм фоловерам в соцмережі про кожен етап цього шляху. «Я планую пройти весь цей період, як звичайний пацієнт, фіксувати всі етапи й одразу, разом із командою Міністерства охорони здоров’я, шукати шляхи вирішення проблемних питань. Інформацією щодо свого «шляху пацієнта» я ділитимуся з вами щодня», – написав Степанов на своїй сторінці у «Фейсбуці». Детальніше – тут: https://iviche.com/news/koronavirus-ta-kabmin-v-sekretariati-zalyshylosia-tilky-dvoie-zdorovykh-stepanov-zrobyv-druhyy-krok-khvoroho

Image

Ия Яновски

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись