headerImage
Економіка

Україна посіла десяте місце в списку країн-криптолідерів

Наталія Бойко

Як наголошують у Мінцифри, це свідчить про доцільність легалізації криптобізнесу в країні

За 2020 рік українці заробили на інвестиціях в біткоїн близько 400 мільйонів доларів. Про це свідчать дані аналітичної компанії Chainalysis, повідомляє пресслужба Мінцифри.

Таким чином, Україна опинилася на десятому місці в списку країн-криптолідерів, обігнавши, зокрема, такі країни, як Нідерланди, Канаду, Італію та Швейцарію.

За словами заступника міністра з питань розвитку IT Олександра Борнякова, це у черговий раз свідчить про доцільність легалізації криптобізнесу в Україні.

«Громадяни та криптокомпанії зможуть офіційно працювати та отримувати доходи від операцій з новими активами. Доходи учасників інноваційного ринку забезпечуватимуть державний бюджет додатковими надходженнями. Зокрема, це стане можливим з прийняттям профільного законопроєкту «Про віртуальні активи». Адже створення прогресивного правового поля забезпечить як сталий розвиток сфери віртуальних активів, так і необхідні передумови для максимально швидкого прориву України на шляху цифрової трансформації», – заявив заступник міністра.

Читати також: Понад 15 парламентарів тримають заощадження в криптовалюті, – ЗМІ

Крім того, у 2020 році фахівці Chainalysis вивчили індекс прийняття криптоактивів у різних країнах. Як виявилося, в Україні найбільше у світі застосувань таких активів населенням, йдеться у повідомленні пресслужби міністерства.

Теги розділу

криптовалюта
Останні новини
Опитування
poll7x
4 102

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 2 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

129 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 2 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись