headerImage
Культурний простір

Український фільм потрапив у топ-20 кращих фільмів жахів 2020 року

Анна Головаш

Фільм «Сторонній» назвали моторошним і розумним

Українську кінострічку назвали одним із найкращих фільмів жахів 2020 року. Фільм «Сторонній» українського режисера Дмитра Томашпольського потрапив до рейтингу 20 найкращих  хоррорів за версією британського порталу про кіно The People’s Movies.

Британське видання розмістило «Стороннього» на 18-му місці та назвало фільм «дуже розумним і одночасно моторошним», а «під час приголомшливого фіналу теоретики змови будуть широко посміхатися із темних анклавів кролячої нори».

Детективний жахастик «Сторонній» починається з того, що команда з синхронного плавання безслідно зникає у звичайному басейні під час свого виступу прямо на очах у глядачів. Також загадково щезає у воді й пацієнтка санаторію, коли приймає хвойну ванну в закритому приміщенні без вікон та із замкненими дверима. Розслідувати незрозумілі пропажі доручають інспектору Глуховській, яка розкриває всі справи, за які береться. Однак тепер детективу доведеться дізнатися ще й правду про себе.

Раніше фільм вже перемагав не в одному міжнародному кінофестивалі. Так, американські кінокритики фестивалю кіножахів Hollywood Blood Horror Festival назвали сценарій «Стороннього» кращим, а на японському фестивалі Bloodstained Indie Film Festival у Токіо він став кращим повнометражним фільмом. Також кіно зібрало нагороди в Південній Кореї, Канаді, Франції, Швеції, Бразилії.

До речі, в одному з ним списку кращих хоррорів минулого року також можна знайти британський фільм «Свята Мод», американський – «Відхилення», австралійську містику – «Реліквія» та інші.

А найкращим же фільмом жахів за версією британського порталу став датський модерністський фільм «Заводчик» про наукові експерименти, які проводяться на людях.

Нагадаємо, серіал «Мандалорець» став лідером нелегальних завантажень 2020 року. Друге і третє місце рейтингу посіли «Пацани» і «Світ Дикого Заходу».

 

Теги розділу

жахи
фільм
banner
Останні новини
Опитування
poll5x
9

голосів

Раунд 2/2

Залишився 1 день 12 годин

Чи отримає Україна антидот від COVID найближчим часом?

Від учора у країнах Євросоюзу почалася вакцинація населення від коронавірусу. При цьому днем раніше кожна з них незалежно від кількості власного населення отримала однакову партію вакцини – до 9 750 доз. Як передбачається, на першому етапі вкацинації кожна з 27 країн Євросоюзу зможе «привити» близько 5 тисяч чоловік, а масова вакцинація, як очікується, зможе розпочатися лише наступної весни. В Україні чиновники ледь не всіх рангів навберебій намагаються запевнити українців у тому, що перемовини із зарубіжними партнерами щодо отримання заповітної вакцини тривають у конструктивному ключі, і вона ось-ось перетне державні кордони. У Мінздраві наголошують, що для вакцинації від коронавірусу вже у першому кварталі наступного року Україні знадобиться близько 40 мільйонів доз вакцини для 23 мільйонів населення, а для закупівлі рятівної вакцини в бюджеті країни вже передбачено 2,6 мільярда гривень. Чи вірите Ви, що Україна отримає антидот від COVID у найближчий час?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


poll5x
7

голосів

Голосування

Залишилось 12 годин

У чому секрет статистики про помітне зменшення захворюваності коронавірусом в Україні?

В Україні різко – більше, ніж вдвічі - скоротилася кількість тих, хто захворів на коронавірус. Наприкінці листопада 2020 року статистика била рекорди у понад 16 тисяч випадків за добу. А вже у другій половині грудня кількість захворюваності кількість знизилася до 5-8 тисяч, у середині січня – до 3-4 тисяч. Хоча при цьому досить високим залишається показник смертності від недуги – понад сто чоловік на день. В уряді вважають, що це наслідок карантину вихідного дня. Але при цьому чиновники говорять про необхідність продовження жорсткого карантину. Натомість експерти вважають, що зменшення виявлених випадків напряму пов'язане зі зменшенням обсягів тестування та затримками із потраплянням даних до статистичних звітів.

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


poll5x
6

голосів

Голосування

Залишилось 5 днів 12 годин

Чи згодні ви з твердженням виконуючого обов’язки міністра енергетики Юрія Вітренка, що субсидії погано впливають на психіку?

Юрій Вітренко вважає, що субсидії пригнічують гідність громадян і погано впливають на їхню психіку. За його словами, коли люди отримують субсидії, це сигналізує їм про бідність. Як відомо, станом на січень субсидію отримують 3,1 мільйона домогосподарств, ще приблизно 1,8 мільйона сімей користуються пільгами при оплаті житлово-комунальних послуг. Українцям, які використовують електроенергію для опалення, також нададуть субсидію.

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись