headerImage
Наука і освіта

Уряд планує проводити професійну підготовку для осіб з інвалідністю

Анна Головаш

Курси підготовки та підвищення кваліфікації будуть організовувати коштом Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю

Для громадян з обмеженими фізичними можливостями створять більш сприятливі умови працевлаштування. Відповідний законопроєкт №5344 внесли на розгляд до Верховної Ради.

«Особам з інвалідністю, які за станом здоров’я не мають можливості працювати на (в) підприємствах, установах і організаціях, у ФОП, територіальні органи центрального органу виконавчої влади, що реалізують державну політику у сфері зайнятості населення та трудової міграції, сприяють працевлаштуванню за умови виконання роботи вдома (дистанційно)», – йдеться у проєкті закону.

Передбачається, що за гроші з Фонду соціального захисту осіб з інвалідністю будуть створювати робочі місця для таких громадян країни.

Також для людей з інвалідністю будуть проводити професійну підготовку, перепідготовку та курси для підвищення кваліфікації. Це все знову буде фінансуватися коштом фонду.

У проєкті закону зазначено, що норматив робочих місць для осіб з обмеженими фізичними можливостями залишиться такий самий – 4% від чисельності штатних працівників облікового складу за рік або, якщо працює від 8 до 25 осіб, то в кількості одного робочого місця.

Крім того, проєкт передбачає, що у вищевказаних нормативах робочих місць з’являться місця для осіб з інвалідністю, які страждають психічними розладами (відповідно до ЗУ «Про психіатричну допомогу».).

Нагадаємо, в Україні зросли штрафи за ухилення від призову.

 

курсипідготовка
Останні новини
Опитування
poll3x
34

голоси

Бліц

Голосування

Залишилось 24 години

На вашу думку чи повинен суд заарештувати Петра Порошенка за вчинення державної зради?

Петро Порошенко повернувся до України. Сьогодні о 11 годині дня повинен відбутись суд, щодо вчинення Петром Порошенком державної зради.

Image

IViche Blitz

5 коментарів


poll3x
8

голосів

Бліц

Голосування

Залишилось 3 дні 0 годин

Чи вважаєте ви недотриманням своїх обіцянок президентом Зеленським те, що суд відпустив Петра Порошенка?

Сьогодні Печерський районний суд Києва відпустив народного депутата Петра Порошенка під особисте зобов'язання.

Image

IViche Blitz

0 коментарів


poll7x
5

голосів

Голосування

Залишилось менше 1 години

На що Ви витратите "Вовину тисячу"?

З моменту запуску у дію чергової президентської "турботи" про підняття благополуччя трудящіх - початку виплати з 19 грудня минулого року 1 тисячі віртуальних гривень вакцинованим українцям, понад 6,1 млн громадян подали заявки на отримання цих коштів. Крім того, за три тижні бажаючі відкрили 7,1 млн карток у банках для нарахування виплат. У результаті таких дій станом на кінець року 638 млн гривень громадяни вже отримали від держави. На що Ви плануєте витратити "Вовину тисячу"?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись