headerImage
Суспільний інтерес

Ув’язнити на 15 діб: народні депутати пропонують карати тих, хто ображає поліцейських

Анна Головаш

У Верховну Раду подали проект закону про покарання тих, хто ображає честь та гідність правоохоронця

Для українців готують новий штраф. Народні депутати пропонують карати тих, хто ображає поліцейських, про це повідомляє ТСН.

Відповідний законопроєкт був поданий на розгляд у Верховну Раду під номером №5050. Він пропонує покарання у вигляді грошового штрафу або ж виправних робіт чи навіть адміністративного арешту тим, хто зачепив гідність правоохоронця.

У проєкті закону йдеться про «злісну непокору законному розпорядженню, вимозі працівника Національної поліції України при виконанні ним службових обов’язків». А також недопустимі вчинення умисних, публічних дій, які ображають честь та гідність працівника Національної поліції України під час виконання ним службових обов’язків, що були виражені в непристойній формі чи оскверненні поліцейського однострою.

За все законопроєкт передбачає карати порушника штрафом у розмірі від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це від 136 до 255 гривень.

Або ж образа поліцейського може загрожувати громадськими роботами на строк від сорока до шістдесяти годин чи виправними роботами від одного до двох місяців з відрахуванням 20% заробітку. Максимальне ж покарання передбачає адміністративний арешт на строк до п’ятнадцяти діб.

Проєкт закону стосується на тільки поліцейських, а також робітників громадського формування з охорони громадського порядку та військовослужбовців, які беруть участь в охороні громадського порядку.

Нагадаємо, за вирубку дерев у містах можна буде на три роки сісти у тюрму.

 

депутатполіція
Останні новини
Опитування
poll3x
33

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 15 днів 1 година

Чи змінилося Ваше ставлення до президента В.Зеленського, коли «The Guardian» назвав його одним з головних світових корупціонерів...

Днями британський журнал «The Guardian» вийшов з обкладинкою, на якій зображені фото ряду світових лідерів, які, на думку журналістів-розслідувачів, є найбільшими власниками офшорних рахунків – фінансових інструментів для відмивання брудних грошей та приховування своїх доходів, отриманих нелегальним шляхом. Поруч з президентом Росії Путіним, президентом Азербайджану Алієвим та іншими авторитарними правителями зображено і президента України Володимира Зеленського. На підтвердження свого бачення журналісти приводять величезні масиви інформації (так звані Pandora papers – бумаги Пандори) про конкретні темні оборудки цих та сотень інших впливових людей світу, при цьму Зеленський переконливо постає як власник офшорних компаній, на які переводилися гроші від його бізнесу під вивіскою «Студія 95 квартал», а також – бізнес-партнер олгігарха Ігоря Коломойського. У тому числі – по відмиванню вкрадених з Приватбанку грошей.

Image

IViche Blitz

9 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 1 година

Чи варті українські чоловіки звання "Батько-герой"?

У Верховній Раді за підписом 43 нардепів зареєстровано законопроєкт про присвоєння чоловікам почесного звання "Батько-герой". Цей статус може бути наданий чоловікам, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених. Крім того, на думку народних обранців, такий крок встановить гендерну рівність, адже чоловіки, також як і жінки, роблять чималий внесок у виховання дитини, але не мають за це почесного статусу та шани. Чи варті, на Ваш погляд, українські чоловіка того, щоб називатися Героями у вихованні дітей?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись