headerImage
Суспільний інтерес

«УЗ» назвала п’ять топових напрямків подорожей на травневі свята

Антон Годенко

Залізничні квитки на внутрішні подорожі придбало декілька тисяч українців

«Укрзалізниця» спостерігає сплеск зацікавленості пасажирів у подорожах під час травневих свят. Про це повідомляє пресслужба «УЗ».

За даними залізничної компанії, станом на 30 квітня попит на квитки був на 23% вищий за середнє значення з початку року.

«Укрзалізниця» також відзначає п’ять найпопулярніших рейсів далекого сполучення на перший травневий вікенд, квитки на які сумарно придбало вже понад 5 000 українців.

Зокрема на поїзд №46/45 Лисичанськ – Ужгород квитки купили 1 184 пасажирів, на №142/141 Львів – Бахмут (1 055 пасажирів, на №92/91 Одеса – Костянтинівка (1 041 пасажир), №138/137 Хмельницький – Лисичанськ (1 003 пасажирів) і на поїзд №58/57 Одеса – Ковель (907 пасажирів).

Крім того, висока зацікавленість пасажирів спостерігається щодо напрямків, де «Укрзалізниця» вже вибірково додала окремі рейси та продовжує оперативно аналізувати можливість причеплення додаткових вагонів: Київ – Івано-Франківськ, Ужгород, Львів, Ковель, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Чернівці, Трускавець, Рахів.

Як зазначили в «УЗ», кількість квитків у зазначених поїздах на святкові дати є обмеженою, тому залізничники радять не відкладати бронювання поїздки та продовжує готувати весь доступний та якісний рухомий склад, щоб дати можливість усім охочим безпечно та комфортно провести перші травневі вихідні.

Нагадаємо, представники торгових мереж і профільних асоціацій запевнили уряд в тому, що до Великодніх свят ціни на продукти харчування залишаться на існуючому рівні.

Теги розділу

квиток
напрям
подорож
потяг
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 18 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 18 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись