headerImage
Суспільний інтерес

«УЗ» назвала п’ять топових напрямків подорожей на травневі свята

Антон Годенко

Залізничні квитки на внутрішні подорожі придбало декілька тисяч українців

«Укрзалізниця» спостерігає сплеск зацікавленості пасажирів у подорожах під час травневих свят. Про це повідомляє пресслужба «УЗ».

За даними залізничної компанії, станом на 30 квітня попит на квитки був на 23% вищий за середнє значення з початку року.

«Укрзалізниця» також відзначає п’ять найпопулярніших рейсів далекого сполучення на перший травневий вікенд, квитки на які сумарно придбало вже понад 5 000 українців.

Зокрема на поїзд №46/45 Лисичанськ – Ужгород квитки купили 1 184 пасажирів, на №142/141 Львів – Бахмут (1 055 пасажирів, на №92/91 Одеса – Костянтинівка (1 041 пасажир), №138/137 Хмельницький – Лисичанськ (1 003 пасажирів) і на поїзд №58/57 Одеса – Ковель (907 пасажирів).

Крім того, висока зацікавленість пасажирів спостерігається щодо напрямків, де «Укрзалізниця» вже вибірково додала окремі рейси та продовжує оперативно аналізувати можливість причеплення додаткових вагонів: Київ – Івано-Франківськ, Ужгород, Львів, Ковель, Кривий Ріг, Миколаїв, Херсон, Запоріжжя, Чернівці, Трускавець, Рахів.

Як зазначили в «УЗ», кількість квитків у зазначених поїздах на святкові дати є обмеженою, тому залізничники радять не відкладати бронювання поїздки та продовжує готувати весь доступний та якісний рухомий склад, щоб дати можливість усім охочим безпечно та комфортно провести перші травневі вихідні.

Нагадаємо, представники торгових мереж і профільних асоціацій запевнили уряд в тому, що до Великодніх свят ціни на продукти харчування залишаться на існуючому рівні.

Теги розділу

квиток
напрям
подорож
потяг
Останні новини
Опитування
poll7x
4 062

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 3 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

128 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 3 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись