headerImage
Суспільний інтерес

В Іспанії завершили будівництво найвищого житлового хмарочосу в Європі

Наталія Бойко

Висота будівлі становить 187 метрів

ФОТО: news.pn

В іспанському курортному місті Бенідорм завершили будівництво хмарочоса Intempo – найвищого багатоквартирного будинку в Євросоюзі. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на The Guardian.

Висота будівлі становить 187 метрів. У вежах-близнюках встановлені найшвидші ліфти в Іспанії, які підіймаються зі швидкістю 4,2 метра на секунду і можуть доставити пасажирів на верхній поверх лише за 52 секунди.

Ціна на пентхауси, розташовані у ромбовидній структурі, яка об’єднує вежі нагорі, становить близько 2 мільйонів євро. На інших 47 поверхах ціни стартують від 257 000 євро.

За словами промоутера Uniq Residential, незважаючи на кризу, яку переживають європейські курорти, 100 з 256 квартир Intempo були попередньо продані. Близько 60% квартир розкупили іспанці, а решту – росіяни, скандинави, німці та бельгійці.

Читати також: У Дубаї відкрили найглибший басейн у світі

Будівництво хмарочосу тривало 17 років, і за цей час він змінив кількох власників. Фонд SVPGlobal, якому зараз належить Intempo, заплатив 60 млн євро за придбання боргів будівлі у Sareb – так званого «поганого банку», створеного для виведення десятків тисяч незавершених об’єктів після обвалу на ринку нерухомості в Іспанії в 2008 році.

Теги розділу

Испания
Іспанія
недвижимость
нерухомість
рекорд
Останні новини
Опитування
poll7x
4 053

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 4 години

Кому з українських політологів ви довіряєте найбільше?

В гіперполітизованому українському суспільстві великий вплив на формування громадської думки грають численні політичні експерти. Саме на політологів ключові політики часто-густо покладають відповідальну функцію донесення до народних мас своїх ідей відносно шляхів побудови «світлого майбутнього», а також – критики заклятих опонентів. Втім, є серед політичних експертів й такі, хто не служить багатому «сеньйору», а висловлює свої справжні погляди - принаймні, нам дуже хочеться в це вірити. Кому ж з тих політекспертів, чиї прізвища звучать в нашому медіапросторі найчастіше, українські громадяни найбільше довіряють? Вважаємо цю тему важливою у передчас нового очікувано гострого політичного сезону. Про це – наше поточне опитування: хто з політологів «профукав» довіру, а до кого аудиторія схильна дослухатись? Вибір сотні найпопулярніших - суб’єктивна оцінка редакції на основі контент-аналізу телеефірів, публікацій в друкованих ЗМІ та соцмережах. При цьому ми старалися не включати до рейтингу тих коментаторів політики, хто з одного боку, чітко позиціонує себе як журналіст, а з іншого - хто став "повноцінним" політиком або чиновником, зайнявши офіційні посади в держапараті, в парламенті, або в партійній ієрархії.

Image

IViche Blitz

128 коментарів


poll7x
7

голосів

Голосування

Залишилось 9 днів 4 години

Чи треба брати гроші за "дворові парковки"?

Столична влада замислилася над введенням оплати за паркування біля житлових будинків. Якщо така ініціатива набуде нормативних рис, то автопарковка біля свого будинку буде обходитися киянам у 25-35 гривень за годину. У мерії пояснюють нововведення тим, що земля біля більшості будинків належить місту, а кожен її квадратний метр коштує шалених грошей. І хоча люди й платять за обслуговування прибудинкової території, це не дає їм права на безкоштовне паркування своїх залізних коней. Як, на Вашу думку, чи треба брати гроші за паркування автівок у дворах будинків?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись