headerImage
Культурний простір

В США закривають 10% кінотеатрів, у Великобританії – 13%

Олег Приходько

Сукупні доходи кіностудій Голівуду в 2020 році впали на 40%

Друга в світі мережа кінотеатрів Cineworld закриє 549 кінотеатрів (мережі Regal і Cineworld) у США і 99 у Великобританії (мережа Picturehouse). Це 10% всіх кінотеатрів США і 13% у Великій Британії.

Біржова вартість акцій Cineworld на тлі цього повідомлення у понеділок 5 жовтня впала на 36%.

Рішення Cineworld пов’язане з «найжорстокішим ударом для галузі, який нанесла боротьба з пандемією». В електронному листі, надісланому працівникам Cineworld, керівництво компанії зазначило, що аудиторія кінотеатрів зменшилася «до мізерних і нестійких рівнів».

Відтепер 20 тис. працівників (і ще 20 тис. позаштатних співробітників) у США і 5 500 співробітників у Великобританії буде звільнено.

Після новини про те, що Cineworld закриває екранні майданчики, прем’єр-міністр Великобританії Борис Джонсон закликав громадськість продовжувати відвідувати кінотеатри: «Я закликаю людей ходити в кінотеатри, насолоджуватися – й підтримувати цей бізнес».

У свою чергу, ще одна мережа Vue, яка володіє 228 кінотеатрами у 10 країнах, заявила, що «вивчає всі варіанти» і теж не виключає закриття своїх екранних майданчиків.

Публікуючи цю новину, Financial Times принагідно зауважило, що за її інсайдерською інформацією сукупні доходи кіностудій Голівуду за підсумками 2020 р. наразі очікуються на 40% менше прогнозних показників.

Нагадаємо, в кінці жовтня розпочнуться зйомки «Пісочної людини» за Нілом Гейманом.

 

Теги розділу

закритие
закриття
кинотеатр
отрасль
сотрудники
banner
Останні новини
Опитування

Раунд 1/2

Залишилось 4 дні 4 години

Розмова Зеленського з народом не вдалась. Чому провалилась ідея "5-ти запитань від Президента"?

Як відомо, під час проведення місцевих виборів, за ініціативою Володимира Зеленського пройшло опитування по 5-ти питаннях народові від Президента. Судячи із багатьох зджерел, люди вкрай неохоче відзивались на цю ініціативу. Узагалі спробу налагодити діалог між суспільством і владою можна тільки вітати. Чому ж люди так пасивно поставились до президентської ініціативи? Можна додавати власні варіанти відповідей!

Image

Єгор Сонін

0 коментарів


poll3x
8

голосів

Голосування

Залишилось 4 дні 4 години

Чи потрібно вводити в Україні жорсткий карантин для запобігання поширення COVID-19?

Країни Європи починають повертатись до запровадження жорстокого карантину через постійне зростання кількості хворих на коронавірус. Чи потрібно Україні повертаитись до "весняного" карантину?

Image

Катя Кириченко

2 коментарі


Раунд 1/2

Залишилось 4 дні 4 години

Що ви будете читати після закриття електронного реєстру декларацій?

Згідно прийнятого 27 жовтня Конституційним судом України рішення, відкритий електронний Реєстр декларацій (де наші держслужбовці декларують свої статки, і створення якого було одним з головних вимог Заходу до України як умови для розширення співпраці, включаючи надання Україні безвізового режиму з ЕС) припинив своє існування. Тепер замість понад 4 мільйонів декларацій на відповідному сайті висить лаконічний напис про те, що "На виконання рішення Конституційного Суду України від 27.10.2020 №13-р/2020 доступ припинено". Крім можливих зовнішньо - та внутрішньополітичних наслідків таке рішення КС має ще й звичайний людський вимір – тепер «маленький українець», в житті якого стараннями влади було й так вже не дуже багато радощів, залишився без однієї з останніх – він більше не може зайти до «Світової павутини» та з певним злорадством «понасолоджуватися» статками своїх «небожителів», яких сам же, де-факто

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись