headerImage
Економіка

В Україні стали популярними дві французькі марки вантажівок

Антон Годенко

У країні за два місяці з’явилося понад півтори тисячі нових ваговозів

У лютому в Україні було реалізовано 765 нових комерційних автомобілів, що на 7% більше, ніж в лютому 2020 року, але в той же час на 15% менше результату попереднього місяця. Про це повідомляє Асоціація українських автовиробників «Укравтопром».

Як зазначили в Асоціації, найбільшим попитом в лютому користувалися автомобілі марки Renault, які зайняли майже чверть ринку нових комерційних авто. За місяць їх було зареєстровано 186 штук. До свого результату річної давності Renault додала 74 відсотки.

Друге місце дісталося автомобілям марки Fiat – 106 реєстрацій (-39% до березня 2020 року).

Замикає трійку лідерів Peugeot, в активі якої 97 реалізованих машин (+28%).

Всього за два місяці поточного року український автопарк поповнили 1 666 нових комерційних автомобілів.

«Таким чином, у порівнянні з аналогічним періодом минулого року попит на нові комерційні авто збільшився на 6 відсотків», – констатували в «Укравтопромі».

Нагадаємо, в минулому році в Україну імпортовано 531,4 тисячі одиниць автотранспортної техніки на суму понад 4,2 млрд доларів США.

Теги розділу

авто
авторинок
авторынок
вантажівка
грузовик
Останні новини
Опитування
poll2x
53

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 18 годин

Чи вірите ви у обіцянки влади подолати пандемію в Україні до кінця 2021 року?

Очільник Міністерства охорони здоров'я України сподівається, що країні вдасться подолати коронавірусне захворювання до кінця 2021 року. Про це чиновник заявив на урядовому засіданні 7 квітня. "Нам потрібно переконати 70% дорослого населення України прийти до пунктів щеплення і зробити його ... Я впевнений, що нам вдасться це зробити, вдасться переконати, і вдасться повністю подолати коронавірусну хворобу в нашій країні до кінця 2021 року", — сказав Максим Степанов. При цьому станом на 7.04.2021 року перше щеплення в Країні отримали усього 320 тисяч осіб, друге щеплення – 2 особи. Наразі точних відомостей про те, коли, в якому обсязі і якими саме вакцинами буде забезпечене населення, немає. Хоча прем’єр-міністр Шмигаль заявляє про наявність контрактів, що можуть забезпечити щепленнями 50 відсотків населення. Профільний міністр малює райдужні перспективи: «Це майже 6 млн щеплень на місяць або 270 тисяч щеплень на добу без вихідних. Чи можемо ми це зробити? Так». Ви вірите у спроможність чинної влади ефективно провести кампанію з вакцинації населення?

Image

IViche Blitz

4 коментарі


poll5x
9

голосів

Голосування

Залишилось 18 годин

Чи дотримуєтеся Ви правил Великого посту?

Великий піст - найголовніший і найсуворіший пост для християн. Його дата кожного року змінюється, але триває він все одно - 40 днів. Відразу після закінчення посту християни відзначають велике свято - Великдень. Цього року Великий піст розпочався 15 березня і триватиме до 1 травня включно. Чи дотримуєтеся Ви канонів та звичаїв Великого посту?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


poll3x
7

голосів

Раунд 1/2

Залишилось 3 дні 18 годин

Чи підтримуєте ви рішення Мін'юсту автоматичного арешту рахунків будь-яких боржників, зокрема, за комунальні послуги?

23 березня Мін'юст видав наказ, згідно якого арештувати рахунки громадян зможуть через борги зі сплати «комуналки», тіла кредиту або відсотків, аліментів або несплати штрафів за порушення правил дорожнього руху.Банки за поданням державного чи приватного виконавця арештовуватимуть рахунки боржника. Гроші спишуть та перерахують на рахунки органу державної виконавчої служби або приватного виконавця. Далі гроші потраплять до стягувачів.

Image

Володимир Сонюк

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись