headerImage
Культурний простір

В Україні з’явиться перший Музей черешні

Антон Годенко

Концепцію нової установи планують оприлюднити через місяць

У місті Мелітополь Запорізької області презентували Дорожню карту розвитку туризму Приазов’я на 2021–2030 роки, яка  передбачає збільшення туристичного потоку вдвічі, подовження туристичного сезону до 9 місяців та створення Музею черешні. Про це повідомляє пресслужба Мелітопольської міської ради.

Як зазначається, Музей черешні стане туристично-інформаційним центром, де кожен зможе купити туристичні продукти, тури.

«Це унікальний проєкт. За останні роки сприйняття Мелітополя серед українців дуже змінилось. Всі тепер знають: якщо черешня – то це Мелітополь», – зазначили у мерії.

Очікується, що перша концепція майбутнього Музею черешні буде презентована на початку липня.

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України розпорядився перемістити до Києва з Чернігівщини пам’ятку історії та архітектури національного значення – Миколаївську церкву XVII‒XVIII ст.

Мелітопольмузейчерешня
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 5 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 5 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись