headerImage
Культурний простір

В Україні знайшли крамницю, яка функціонує на одному місці більше століття

Антон Годенко

Торговельний заклад заснували у старовинному місті

У Львові відбулася реєстрація унікального рекорду України – найтриваліший час незмінного місцезнаходження магазину. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова.

За словами Вєтрової, таким місцем став магазин музичних інструментів «Трембіта».

«У 1911 році у Львові на вулиці Коперника, 5 за проєктом архітектора Романа Фелінського завершилося будівництво кам’яниці. Там згодом у партері облаштували музичний магазин «Мелодія». Він торгував різними музичними інструментами та навіть модними грамофонами. У 1960-х роках крамницю було перейменовано у «Трембіту», – написала Вєтрова.

Вона зазначила, що епохи змінювалися, а традиція музичного салону залишалася непорушною – понад 100 років у крамниці за незмінною адресою можна знайти все, що необхідно як музикантам-початківцям, так і справжнім професіоналам: гітари, струни, звукове обладнання, духові, клавішні, ударні та смичкові інструменти світових брендів.

Нагадаємо, в одному з готелів Трускавця до 30-річчя Незалежності України встановили велетенську крижану барну стійку, оздоблену національною символікою України.

ЛьвівЛьвовмагазинмузикамузыка
Останні новини
Опитування
poll3x
33

голоси

Бліц

Голосування

Залишилось 15 днів 0 годин

Чи змінилося Ваше ставлення до президента В.Зеленського, коли «The Guardian» назвав його одним з головних світових корупціонерів...

Днями британський журнал «The Guardian» вийшов з обкладинкою, на якій зображені фото ряду світових лідерів, які, на думку журналістів-розслідувачів, є найбільшими власниками офшорних рахунків – фінансових інструментів для відмивання брудних грошей та приховування своїх доходів, отриманих нелегальним шляхом. Поруч з президентом Росії Путіним, президентом Азербайджану Алієвим та іншими авторитарними правителями зображено і президента України Володимира Зеленського. На підтвердження свого бачення журналісти приводять величезні масиви інформації (так звані Pandora papers – бумаги Пандори) про конкретні темні оборудки цих та сотень інших впливових людей світу, при цьму Зеленський переконливо постає як власник офшорних компаній, на які переводилися гроші від його бізнесу під вивіскою «Студія 95 квартал», а також – бізнес-партнер олгігарха Ігоря Коломойського. У тому числі – по відмиванню вкрадених з Приватбанку грошей.

Image

IViche Blitz

9 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 0 годин

Чи варті українські чоловіки звання "Батько-герой"?

У Верховній Раді за підписом 43 нардепів зареєстровано законопроєкт про присвоєння чоловікам почесного звання "Батько-герой". Цей статус може бути наданий чоловікам, які виховали до восьмирічного віку п’ятьох і більше дітей, у тому числі дітей, усиновлених. Крім того, на думку народних обранців, такий крок встановить гендерну рівність, адже чоловіки, також як і жінки, роблять чималий внесок у виховання дитини, але не мають за це почесного статусу та шани. Чи варті, на Ваш погляд, українські чоловіка того, щоб називатися Героями у вихованні дітей?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись