headerImage
Наука і освіта

Вчителів планують забезпечити ноутбуками за двадцять тисяч

Антон Годенко

У шкільному навчальному процесі сьогодні використовується більше двохсот тисяч комп’ютерів

До кінці поточного року з метою забезпечення шкільних вчителів ноутбуками оголошено тендери на придбання близько 49 тисяч цих пристроїв. Про це повідомляє пресслужба Міністерства освіти та науки України.

Як зазначили в МОН, загалом цьогоріч за рахунок субвенції на боротьбу з COVID-19 та його наслідками під час освітнього процесу в закладах загальної середньої освіти у розмірі 980 млн грн планується закупити майже 65 тисяч ноутбуків. При цьому з урахуванням співфінансування з місцевих бюджетів очікувана вартість одного ноутбука орієнтовно складе 20 тис. гривень.

Варто зазначити, що станом на 18 серпня у 21-й області та трьох районах Києва проведення тендерів перебуває в активній фазі.

Водночас, за даними Інституту освітньої аналітики, на сьогодні кількість персональних комп’ютерів, які використовуються в освітньому процесі (без урахування тих, які задіяні в управлінсько-господарській діяльності закладу та тих, які закріплені за кабінетами інформатики) становить 231 713 одиниць. А до 2024 року МОН планує забезпечити співвідношення «один ПК на одного вчителя».

Нагадаємо, з початку серпня спеціалісти Держпродспоживслужби провели комісійні обстеження у 1 791 школі України щодо готовності до нового навчального року та виявили порушення у 1 174 закладах, тобто у 65% від їхньої загальної кількості.

вчительноутбоуктендер
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 6 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 6 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись