headerImage
Політична мапа

Велика Британія виділить 6,5 млн грн для українців, які живуть в окупованому Криму

Анна Головаш

Гроші будуть надані владі Херсонської області, щоб поліпшити доступ кримчан до необхідної їм допомоги

Велика Британія має намір профінансувати поліпшення життя та доступу до необхідної допомоги українцям, які лишилися під російською окупацією в Криму. Для цього уряд іноземної країни виділить 168 тисяч фунтів стерлінгів, а це більше 6,5 мільйона гривень, повідомляє портал УНН із посиланням на уряд Об’єднаного Королівства.

Як повідомляє МЗС Великої Британії, цією фінансовою допомогою вони прагнуть підтримати українців, які знаходяться сьомий рік на анексованому Росією півострові. Однак гроші самі кримчани не отримають, їх направлять в бюджет Херсонської області, щоб створити відповідні умови для надання допомоги кримчанам.

«Велика Британія оголошує про фінансування нового проєкту з поліпшення доступу українців, які проживають в Криму, до життєво важливих послуг. Велика Британія внесе в цей проєкт 168 тисяч фунтів стерлінгів, які стануть підтримкою для місцевої влади в сусідній Херсонській області, щоб допомогти тим, хто з усіх сил намагається відвідати лікарні або подати заяву на отримання українських паспортів», – йдеться у заяві.

Там також підкреслили важливість створення Кримської платформи, яка буде направлена на те, щоб об’єднати світову спільноту в підтримку повернення Криму до складу України.

Британське МЗС зазначає, що країна також профінансувала Місію ООН зі спостереження за дотриманням прав людини, яка власне відстежує і фіксує порушення прав громадян в Криму. Мова йдеться про суму понад 700 тисяч фунтів стерлінгів, а це більше 27 млн ​​гривень.

Нагадаємо, з початку російської окупації Криму в ряди ЗС РФ було «призвано» понад 28 тисяч жителів півострова.

 

 

Теги розділу

Британія
кошти
Останні новини
Опитування
poll2x
53

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 18 годин

Чи вірите ви у обіцянки влади подолати пандемію в Україні до кінця 2021 року?

Очільник Міністерства охорони здоров'я України сподівається, що країні вдасться подолати коронавірусне захворювання до кінця 2021 року. Про це чиновник заявив на урядовому засіданні 7 квітня. "Нам потрібно переконати 70% дорослого населення України прийти до пунктів щеплення і зробити його ... Я впевнений, що нам вдасться це зробити, вдасться переконати, і вдасться повністю подолати коронавірусну хворобу в нашій країні до кінця 2021 року", — сказав Максим Степанов. При цьому станом на 7.04.2021 року перше щеплення в Країні отримали усього 320 тисяч осіб, друге щеплення – 2 особи. Наразі точних відомостей про те, коли, в якому обсязі і якими саме вакцинами буде забезпечене населення, немає. Хоча прем’єр-міністр Шмигаль заявляє про наявність контрактів, що можуть забезпечити щепленнями 50 відсотків населення. Профільний міністр малює райдужні перспективи: «Це майже 6 млн щеплень на місяць або 270 тисяч щеплень на добу без вихідних. Чи можемо ми це зробити? Так». Ви вірите у спроможність чинної влади ефективно провести кампанію з вакцинації населення?

Image

IViche Blitz

4 коментарі


poll5x
9

голосів

Голосування

Залишилось 18 годин

Чи дотримуєтеся Ви правил Великого посту?

Великий піст - найголовніший і найсуворіший пост для християн. Його дата кожного року змінюється, але триває він все одно - 40 днів. Відразу після закінчення посту християни відзначають велике свято - Великдень. Цього року Великий піст розпочався 15 березня і триватиме до 1 травня включно. Чи дотримуєтеся Ви канонів та звичаїв Великого посту?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


poll3x
7

голосів

Раунд 1/2

Залишилось 3 дні 18 годин

Чи підтримуєте ви рішення Мін'юсту автоматичного арешту рахунків будь-яких боржників, зокрема, за комунальні послуги?

23 березня Мін'юст видав наказ, згідно якого арештувати рахунки громадян зможуть через борги зі сплати «комуналки», тіла кредиту або відсотків, аліментів або несплати штрафів за порушення правил дорожнього руху.Банки за поданням державного чи приватного виконавця арештовуватимуть рахунки боржника. Гроші спишуть та перерахують на рахунки органу державної виконавчої служби або приватного виконавця. Далі гроші потраплять до стягувачів.

Image

Володимир Сонюк

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись