headerImage
Політична мапа

Велика Британія виділить 6,5 млн грн для українців, які живуть в окупованому Криму

Анна Головаш

Гроші будуть надані владі Херсонської області, щоб поліпшити доступ кримчан до необхідної їм допомоги

Велика Британія має намір профінансувати поліпшення життя та доступу до необхідної допомоги українцям, які лишилися під російською окупацією в Криму. Для цього уряд іноземної країни виділить 168 тисяч фунтів стерлінгів, а це більше 6,5 мільйона гривень, повідомляє портал УНН із посиланням на уряд Об’єднаного Королівства.

Як повідомляє МЗС Великої Британії, цією фінансовою допомогою вони прагнуть підтримати українців, які знаходяться сьомий рік на анексованому Росією півострові. Однак гроші самі кримчани не отримають, їх направлять в бюджет Херсонської області, щоб створити відповідні умови для надання допомоги кримчанам.

«Велика Британія оголошує про фінансування нового проєкту з поліпшення доступу українців, які проживають в Криму, до життєво важливих послуг. Велика Британія внесе в цей проєкт 168 тисяч фунтів стерлінгів, які стануть підтримкою для місцевої влади в сусідній Херсонській області, щоб допомогти тим, хто з усіх сил намагається відвідати лікарні або подати заяву на отримання українських паспортів», – йдеться у заяві.

Там також підкреслили важливість створення Кримської платформи, яка буде направлена на те, щоб об’єднати світову спільноту в підтримку повернення Криму до складу України.

Британське МЗС зазначає, що країна також профінансувала Місію ООН зі спостереження за дотриманням прав людини, яка власне відстежує і фіксує порушення прав громадян в Криму. Мова йдеться про суму понад 700 тисяч фунтів стерлінгів, а це більше 27 млн ​​гривень.

Нагадаємо, з початку російської окупації Криму в ряди ЗС РФ було «призвано» понад 28 тисяч жителів півострова.

 

 

Теги розділу

Британія
кошти
bannerbannerbanner
Останні новини
Опитування
poll5x
30

голосів

Раунд 2/2

Залишився 1 день 8 годин

Чи погоджуєтеся ви з тим, що за образу поліцейського потрібно ввести покарання?

У Верховній Раді подали законопроєкт №5050, який передбачає покарання тих, хто ображає честь та гідність правоохоронця. Автори документу пропонують ввести покарання у вигляді грошового штрафу, виправних робіт чи навіть адміністративного арешту тим, хто зачепив гідність правоохоронця під час виконання ним службових обов’язків. Передбачається карати порушника штрафом у розмірі від восьми до п’ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а це від 136 до 255 гривень.Або громадськими роботами від сорока до шістдесяти годин чи виправними роботами від одного до двох місяців з відрахуванням 20% заробітку. Максимальне покарання - адміністративний арешт на 15 діб.

Image

Володимир Сонюк

3 коментарі


poll5x
28

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 2 дні 8 годин

Як ви ставитеся до намірів дружини Медведчука Оксани Марченко піти у велику політику?

Дружина кума Путіна – Медведчука – Оксана Марченко записала відео, в якому заявила, що у відповідь на запровадження санкцій щодо неї і її чоловіка йде в політику для «захисту українського народу». Марченко заявила, що досі «ніколи не прагнула в політику», але оскільки їй «не залишили вибору», то тепер вона вступає до партії «Опозиційна платформа – За життя», головою політради якої є Медведчук. Нагадаємо, що згідно декларації Медведчука Оксана Марченко має 19 годинників, понад 80 сумок відомих брендів, більше 70 шкіряних на хутрових пальто, а також 5 шуб серед яких соболина від Fendi вартістю кількасот тисяч євро.

Image

Володимир Сонюк

4 коментарі


poll5x
14

голосів

Раунд 2/2

Залишилось 8 днів 8 годин

Чи вірите ви у справедливість вироку громадському активісту Сергію Стерненку?

Приморський суд Одеси 23 лютого засудив Сергія Стерненка до 7 років і трьох місяців позбавлення волі з конфіскацією половини майна. Активіста вважають винним у викраденні Сергія Щербіча з метою розбою, заволодіння його грошима (300 гривень) та незаконному володінні вогнепальною зброєю. За словами самого Стерненка, Щербіч – тітушка і проросійський колаборант.Українців обурило рішення, тому у різних містах 23 лютого спалахнули масові протести на підтримку активіста. При цьому на Банкову киян не впускали правоохоронці. Через це між протестувальниками та силовиками сталися сутички.

Image

Володимир Сонюк

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись