headerImage
Економіка

Відома світова компанія вперше офіційно ввезла свою продукцію в Україну

Антон Годенко

В Україні зявляться фірмові сервісні центри

До столичного аеропорту «Бориспіль» прибула перша офіційна партія продукції компанії Apple. Про це повідомляє Державна митна служба України.

Як зазначили у ДМС, загалом до України прибуло понад 8 тисяч смартфонів лінійки Iphone 13, із заявленою вартістю $7,5 млн.

У митній службі зауважили, що 30 червня компанія Apple відкрила офіційний офіс в Україні. У результаті Apple заведе всю лінійку своїх товарів та відкриє сервіс з обслуговування своєї продукції в Україні.

Нагадаємо, Iphone 12, iPhone 11, iPad, Apple Watch, MacBook, iPhone 7 Plus, iPhone Xr загальною кількістю 570 одиниць намагався привезти громадянин України, повертаючись з-за кордону.

Бизнесбізнесмитницятаможнятелефон
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 6 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 6 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись