headerImage
Економіка

Вітчизняне автовиробництво збільшилося вдвічі

Антон Годенко

Легковики лідирують у загальному обсязі випуску транспортних засобів

Обсяг випуску автотранспортних засобів в серпні поточного року склав 554 одиниці – щодо попереднього місяця цей показник скоротився на 21%, а  порівняно з серпнем минулого року випуск автотранспорту в Україні збільшився майже в 4,6 раза. Про це повідомляє Асоціація українських автовиробників «Укравтопром».

За даними Асоціації, легкових автомобілів протягом минулого місяця було виготовлено 479 одиниці, що майже в 13 разів більше, ніж в минулому році. Однак порівняно з липнем поточного року відбулося падіння на 22 відсотки.

Автобусне виробництво закінчило місяць з результатом 74 одиниці – на 11% менше, ніж в серпні 2020 року. Водночас у порівнянні з липнем 2021 року виробництво автобусів скоротилося на 13 відсотків.

Щодо комерційних автомобілів, то в серпневому звіті заявлений тільки один автомобіль (без урахування АвтоКрАЗу, який перестав розкривати інформацію про своє виробництво з серпня 2016 року).

Всього з січня до серпня 2021 року в Україні було вироблено 5 801 одиниць автотранспортних засобів, що в 2,6 раза більше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому легкових автомобілів виготовлено 5 326 штук (+ 193%), комерційних – 20 штук (-29%) і автобусів – 455 штук (+ 16%).

Нагадаємо, в Україні отримав сертифікацію перший легковий автомобіль, який працює на водні, – автомашина японської марки «Тойота».

Теги розділу

автомобиль
автомобіль
автопром
машина
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 6 днів 18 годин

Чи введуть в Україні третій локдаун?

З початком осені крива захворюваності на COVID-19 в Україні невпинно повзе до гори – за останні дні лікарі щодня фіксують тисячі осіб, які захворіли на небезпечну недугу. Тобто добовий показник захворюваності тепер став одним з найбільших з середини травня, а чотири регіони мають шанси відразу перескочити з «зеленої» до «червоної» зони карантину. Як, на Вашу думку, чи оголосять невдовзі за таких обставин в Україні третій локдаун?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись