headerImage
Економіка

Вітчизняний автопром у вісім разів збільшив виробництво

Антон Годенко

З початку року в Україні вироблено близько чотирьох тисяч автомобілів

У травні обсяг виробництва в Україні автотранспортних засобів склав 1 004 одиниці. Про це повідомляє Асоціація українських автовиробників «Укравтопром».

Як зазначили в Асоціації, таким чином, порівняно з травнем минулого року випуск автотранспорту в Україні збільшився майже в 8 разів, а щодо попереднього місяця – на 4 відсотки.

Так, легкових автомобілів в травні було виготовлено 944 одиниць, проти 87 роком раніше. Щодо квітня в цьому сегменті автопрому відбулося зростання на 4 відсотки.

Автобусне виробництво закінчило місяць з результатом 53 одиниці, що майже вдвічі більше, ніж у минулому році. Натомість порівняно з квітнем поточного року виробництво автобусів зменшилося на 5 відсотків.

Також в травневому звіті по комерційних автомобілях заявлено сім авто, це в 3,5 рази більше результату квітня 2021 року, але на 42% менше відносно показника травня 2020 року.

Загалом же за п’ять місяців з початку року в Україні вироблено 3 795 одиниць автотранспортних засобів, в 2,5 разу більше, ніж за аналогічний період минулого року. При цьому легкових автомобілів – 3 538 штук (+ 167%), комерційних – 15 штук (-37%), автобусів – 242 штук (+ 20%).

Нагадаємо, за перші три місяці поточного року в Україні в режимі імпорту було ввезено 136,8 тисячі одиниць автотранспортних засобів на суму 1 млрд 170 млн доларів.

 

Теги розділу

автопром
виробництво
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 19 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 19 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись