headerImage
Економіка

Втрати від повеней у Німеччині склали понад 10 мільярдів доларів

Наталія Бойко

Близько половини цієї суми – страхові збитки

Катастрофічні повені, що обрушилися на Західну та Центральну Європу, призвели до затоплення кількох тисяч будинків і руйнування інфраструктури. За оцінкою Німецької страхової асоціації (GDV), тільки в Німеччині страхові збитки становлять від 4 до 5 млрд євро, повідомляє «Фориншурер».

«З огляду на це, можна з упевненістю припустити, що економічні втрати лише в Німеччині сягнуть понад 10 мільярдів євро, а ширша цифра навіть вища», – йдеться в повідомленні.

Читати також: Семикласницю, яка врятувала дітей від повені, нагородили медаллю «За врятоване життя»

Утім, у рейтинговому агентстві A.M. Best вважають, що сегмент ризикового страхування в Німеччині здатний прийняти на себе такі високі втрати, оскільки в минулому він продемонстрував сильний андеррайтинг і резервування, що дозволяють встановлювати відповідні ціни для таких подій.

Теги розділу

Германия
непогода
Німеччина
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 6 днів 17 годин

Чи введуть в Україні третій локдаун?

З початком осені крива захворюваності на COVID-19 в Україні невпинно повзе до гори – за останні дні лікарі щодня фіксують тисячі осіб, які захворіли на небезпечну недугу. Тобто добовий показник захворюваності тепер став одним з найбільших з середини травня, а чотири регіони мають шанси відразу перескочити з «зеленої» до «червоної» зони карантину. Як, на Вашу думку, чи оголосять невдовзі за таких обставин в Україні третій локдаун?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись