headerImage
Суспільний інтерес

Є перша область, у якій офіційно встановлена «червона» зона епіднебезпеки

Олег Приходько

Критеріям «помаранчевої» та «червоної» зон з початку жовтня відповідає вже половина областей України, але Держкомісія ТЕБНС та уряд не поспішають оголошувати ці зони

На території Херсонської області з 00:00 п’ятниці 15 жовтня встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Таке рішення прийняте 12 жовтня на засіданні Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

Крім того, на засіданні Держкомісії ТЕБНС доручено збільшити ліжковий фонд та ввести додаткові карантинні обмеження на територіях ОТГ, в яких фіксуються найбільші спалахи захворюваності на COVID-19, у Житомирській, Сумській та Донецькій областях.

У попередні два тижні аналогічні дії вчинено у Харківській, Львівській та Чернівецькій областях.

Як пояснив Ігор Кузін, система охорони здоров’я підготувалася до нового сплеску і в деяких областях, зокрема, названих, має резерви – наприклад, у вигляді збільшення ліжкового фонду для госпіталізації хворих на СOVID-19. Це дозволяє певний час відтерміновувати запровадження найжорсткіших обмежень. Так, у Харкові (який готується до виборів мера 31 жовтня) під СOVID-19 нині передають нові стаціонари щокількаднів.

Натомість Херсонська область не має значних резервів ліжкомісць для госпіталізацій під час епідсезону.

Нагадаємо, сатурація різко падає через 7–8 днів: Ляшко розповів про особливості штаму Дельта.

зонанебезпека
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 6 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 6 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись