headerImage
Суспільний інтерес

За час карантину «УЗ» сплатила пасажирам чверть мільярда за повернуті квитки

Антон Годенко

Громадяни ще можуть отримати гроші за квитки, придбані на початку карантину у минулому році

«Укрзалізниця» повернула кошти всім пасажирам, які звернулися за відшкодуванням вартості квитків на скасовані рейси від початку карантину. Про це повідомляє пресслужба Міністерства інфраструктури України.

Як зазначили у відомстві, починаючи з 14 березня 2020 року до 11 травня 2021 року було повернено майже 708 тисяч проїзних документів на загальну суму 250 млн гривень.

За повідомленням «Укрзалізниці», всього на момент закриття продажу квитків на поїзди відправленням з 18 березня 2020 року кількість оформлених проїзних документів склала 743 959 одиниць на суму 262 млн гривень. У період з 14 березня 2020-го по 11 травня 2021-го всього було повернено 707 928 проїзних документів на загальну суму 250 млн гривень.

Разом з тим, станом на 12 травня, загальна сума оформлених проїзних документів на поїзди відправленням з 18 березня 2020-го по 31 травня 2020-го, які ще можуть бути повернені, складає 11,890 млн гривень. Для забезпечення претензійного повернення проїзних документів за зверненнями громадян філії УЗ «Пасажирська компанія» було виділено 10,5 млн гривень.

Нагадаємо, за підсумками квітня 2021 року АТ «Укрзалізниця» отримала 35 млн грн прибутку, що є першим позитивним фінансовим результатом після останніх 12 місяців збиткових показників.

Теги розділу

білет
залізниця
квиток
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 17 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 17 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись