headerImage
Економіка

«Укрзалізниця» вперше за рік отримала прибуток

Антон Годенко

Компанія торік поповнила державний бюджет на понад 20 млрд гривень

За підсумками квітня 2021 року АТ «Укрзалізниця» отримала 35 млн грн прибутку, що є першим позитивним фінансовим результатом після останніх 12 місяців збиткових показників. Про це повідомляє пресслужба компанії з посиланням на слова в.о. голови правління АТ «Укрзалізниця» Івана Юрика.

«Фіксуємо перший місяць прибутковості за останні 12 місяців. На жаль, кризові явища у світовій та українській економіці, що почались в березні минулого року, пандемія коронавірусу та скорочення обсягів перевезень тривалий час стримували розвиток «Укрзалізниці», проте ми зламали цю негативну тенденцію», – сказав Юрик.

Він зазначив, що, незважаючи на важкий минулий 2020 рік, «Укрзалізниця» залишилась одним із найбільших і найсумлінніших платників податків за підсумками 2020 року й перерахувала до бюджетів усіх рівнів та фондів понад 25 млрд гривень.

Нагадаємо, «Укрзалізниця» оголосила тендер на придбання 100 нових пасажирських вагонів загальною вартістю 3,044 млрд грн у поточному році.

 

 

Теги розділу

прибуток
УЗ
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 17 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 17 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись