headerImage
Культурний простір

За місяць до 50-річчя: помер лідер гурту «Мертвий півень» Михайло Барбара

Олег Приходько

Один із засновників сучасної української музики був здоровим, не хворів, мав великі плани на майбутнє

Дружина музиканта, керівниця харківського театру «Арабески» Світлана Олешко повідомила, що Михайло Барбара несподівано помер удома в Харкові 11 жовтня. «Напередодні у неділю він уперше себе погано почував, викликали швидку – швидка приїхала, нічого не діагностувала». Наступного ранку музикант помер.

Світлана Олешко зазначає, що не знає причин смерті – їх встановить розтин.

Несподіваність смерті Михайла Барбари підтверджує Оксана Забужко, яка ще в неділю обговорювала спільний проєкт з ним та його дружиною. «Якийсь сюр, як уві сні чи в божевільні, де «ніщо не правда, і все можливо»… Якось незрозуміло нам «гасять вікна»… Легкого неба, Міську», – написала Забужко.

14 листопада Михайлові Барбарі мало виповнитися 50 років.

Гурт «Мертвий Півень» існував з 1989 року, його активна діяльність припадає на 90-ті роки. Найбільш відомі пісні гурту на вірші сучасних українських поетів – Юрія Андруховича, Віктора Неборака, Олександра Ірванця, Сергія Жадана, Наталки Білоцерківець, Юрка Позаяка, Олега Лишеги .

Нагадаємо, на 89 році життя помер Жан-Поль Бельмондо.

Барбарамузикант
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 5 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 5 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись