headerImage
Економіка

За рік в Україні продали майже половину спиртзаводів

Антон Годенко

Найближчим часом «з молотка» підуть ще три підприємства

Упродовж одного року в Україні через аукціони приватизували 30 спиртових підприємств. Про це на своїй сторінці у соцмережі повідомляє пресслужба Фонду державного майна України.

Як зазначили у ФДМУ, загальна сума від продажу цих підприємств  складає понад 1,7 млрд гривень. З них 1,05 млрд грн вже сплачено інвесторами до бюджету, ще 37 млн – надійшли в якості пені та гарантійних внесків за відмову від результатів аукціону.

У Фонді зауважили, що найближчим часом мають відбутися ще 3 аукціони з приватизації спиртових активів – Вузлівського МПД, Тростянецького та Уладівського заводів.

Нагадаємо, в Ураїні налічується 83 спиртзаводи, з яких 78 ФДМУ має намір продати у приватну власність. Перший аукціон з продажу спиртзаводів в Україні відбувся на початку другої декади жовтня 2020 року.

аукционаукціонспиртзаводФГИУФДМУ
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 7 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 7 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись