headerImage
Економіка

Заможні громадяни США не сплачують щороку $175 млн податків

Анна Головаш

Багатії мають можливість ухилятися від податків через те, що у Служби внутрішніх доходів США не вистачає грошей на перевірки

Найбагатші американці щороку не сплачують податки на суму близько 175 млн доларів. Для цього вони використовують складні схеми ухилення від сплат у держбюджет США. Про це повідомляє «Голос Америки» із посиланням на дані Національного бюро економічних досліджень.

Згідно з даними бюро, 36% усіх несплачених федеральних податків припадає на 1% американців, у яких одні з найвищих прибутків в країні.

«У верхній частині розподілу доходів має місце суттєве, складне ухиляння від сплати податків. Зокрема, тому що складні схеми ухилення від сплати податків часто не виявляються у ході випадкових аудитів, які використовуються для вимірювання податкової різниці, ми можемо бачити, що ухилення від сплати податків було навіть більшим, ніж можна було б припустити за звичайними оцінками», – розповів один з авторів дослідження Даніель Рек з Лондонської школи економіки.

У бюро зазначають, що більшу частину незадекларованого доходу заможні американці ховають на офшорних рахунках або приховують доходи від транзитних компаній, як звичайний дохід власника.

Ситуація, коли такі випадків ухиляння від сплати податків залишаються непоміченими, виникла через те, що Служба внутрішніх доходів США протягом десятиліть не отримує належного фінансування. Це призвело до того, що кількість перевірок знизилася, особливо для тих осіб, у яких високий рівень доходу зі складними фінансовими активами.

Нагадаємо, США обіцяють 250 тисяч доларів за інформацію про російського агента.

 

Теги розділу

податки
США
Останні новини
Опитування
poll2x
53

голоси

Бліц

Голосування

Залишився 1 день 18 годин

Чи вірите ви у обіцянки влади подолати пандемію в Україні до кінця 2021 року?

Очільник Міністерства охорони здоров'я України сподівається, що країні вдасться подолати коронавірусне захворювання до кінця 2021 року. Про це чиновник заявив на урядовому засіданні 7 квітня. "Нам потрібно переконати 70% дорослого населення України прийти до пунктів щеплення і зробити його ... Я впевнений, що нам вдасться це зробити, вдасться переконати, і вдасться повністю подолати коронавірусну хворобу в нашій країні до кінця 2021 року", — сказав Максим Степанов. При цьому станом на 7.04.2021 року перше щеплення в Країні отримали усього 320 тисяч осіб, друге щеплення – 2 особи. Наразі точних відомостей про те, коли, в якому обсязі і якими саме вакцинами буде забезпечене населення, немає. Хоча прем’єр-міністр Шмигаль заявляє про наявність контрактів, що можуть забезпечити щепленнями 50 відсотків населення. Профільний міністр малює райдужні перспективи: «Це майже 6 млн щеплень на місяць або 270 тисяч щеплень на добу без вихідних. Чи можемо ми це зробити? Так». Ви вірите у спроможність чинної влади ефективно провести кампанію з вакцинації населення?

Image

IViche Blitz

4 коментарі


poll5x
9

голосів

Голосування

Залишилось 18 годин

Чи дотримуєтеся Ви правил Великого посту?

Великий піст - найголовніший і найсуворіший пост для християн. Його дата кожного року змінюється, але триває він все одно - 40 днів. Відразу після закінчення посту християни відзначають велике свято - Великдень. Цього року Великий піст розпочався 15 березня і триватиме до 1 травня включно. Чи дотримуєтеся Ви канонів та звичаїв Великого посту?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


poll3x
7

голосів

Раунд 1/2

Залишилось 3 дні 18 годин

Чи підтримуєте ви рішення Мін'юсту автоматичного арешту рахунків будь-яких боржників, зокрема, за комунальні послуги?

23 березня Мін'юст видав наказ, згідно якого арештувати рахунки громадян зможуть через борги зі сплати «комуналки», тіла кредиту або відсотків, аліментів або несплати штрафів за порушення правил дорожнього руху.Банки за поданням державного чи приватного виконавця арештовуватимуть рахунки боржника. Гроші спишуть та перерахують на рахунки органу державної виконавчої служби або приватного виконавця. Далі гроші потраплять до стягувачів.

Image

Володимир Сонюк

1 коментар


banner

Поширити:

Вам може сподобатись