headerImage
Економіка

Запасів газу в українських сховищах на третину менше, ніж у минулому році, – «Укртрансгаз»

Наталія Бойко

Закачування в сховища припинено ще 4 жовтня

На сьогоднішні запаси природного газу в українських підземних сховищах складають 18,66 млрд кубометрів. Це майже на 34% менше торішніх показників, повідомляє УНІАН із посиланням на дані державної компанії «Оператор ГТС України», опубліковані на сайті «Укртрансгазу».

Закачування в газові сховища припинено з 4 жовтня. Компанія мала намір відновити заповнення сховищ за умови нормалізації погодних умов, але станом на 18 жовтня закачування не відновлена.

Наразі українські газові сховища заповнені на 60%, при цьому з них щодня здійснюється відбір газу в обсязі 16–17 млн ​​кубометрів на добу.

Нагадаємо, 1 жовтня «Газпром» зупинив транзит газу до Угорщини через Україну.

газГТС
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишився 1 день 6 годин

Що стоїть за "Вовиною тисячею"?

Президент України Володимир Зеленський 14 листопада зробив чергову "доленосну" заяву: мовляв, кожен українець, який пройшов повний курс вакцинації від COVID-19, отримає від держави по 1 тисячі гривень "на концерти, фітнес, перельоти". Ця "прогресивна" акція має стартувати з 19 грудня. Часу залишилося обмаль. Отже у КМУ зараз новий головний біль-розробити механізм, щоб задовільнити кожного "сумлінного" президентською "милістю". Що, на Ваш погляд, стоїть за такою щедрою акцією?

Image

Евген Дем'янов

1 коментар


Голосування

Залишилось 5 днів 6 годин

Чи можливий в Україні держпереворот?

Президент України Володимир Зеленський на пресконференції 26 листопада заявив, що, за наявною у нього інформацією, група осіб готує державний переворот у країні на початку грудня. Чи вірите Ви, що в Україні можуть відбутися такі події?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись