headerImage
Політична мапа

Зеленський звільнив сімох голів посольств

Наталія Бойко

На сім звільнень прийшлося лише одне призначення

ФОТО: tengrinews.kz

Президент Володимир Зеленський звільнив керівників 7 посольств, у тому числі, голову Представництва України при Європейському Союзі Миколу  Точицького. Про це повідомляє «Європейська правда» з посиланням на відповідні укази, оприлюднені 6 квітня на сайті ОПУ.

Окрім Точицького, звільнено посла у Королівстві Нідерланди Всеволода Ченцова, а також послів в Об’єднаних Арабських Еміратах, Саудівській Аравії, Іраку, Таїланді та Постійного представника України при Відділенні ООН та інших міжнародних організаціях у Женеві.

На останню посаду замість Юрія Клименка була призначена Євгенія Філіпенко. Це єдине призначення серед учорашніх президентських указів, що стосуються дипломатичних установ, зазначає видання.

Нагадаємо, у січні Кабмін звільнив заступника міністра Немилостивого, що скандалив з патрульними, які затримали його п’яним за кермом.

Теги розділу

ОПУ
посол
посольство
президент
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 18 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 18 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись