headerImage
Економіка

Більше трьохсот тисяч працюючих пенсіонерів отримають підвищену пенсію

Антон Годенко

В середньому кожній людині нараховано доплату у сумі близько двохсот гривень

Пенсійним фондом України проведено перерахунок пенсій працюючим пенсіонерам за квітень–травень. Про це повідомляє пресслужба Міністерства соціальної політики України.

Як зазначили у профільному відомстві, перерахунок проведено з 1 квітня після отримання даних з Державної податкової служби про суми нарахованих та сплачених страхових внесків за 1 квартал 2021 року. Відповідно, у червні пенсіонери отримають як підвищену суму пенсії, так і доплату за квітень та травень.

Всього збільшено пенсії 313 тисячам пенсіонерів, а середній розмір підвищення склав 193,32 гривни.

В міністерстві заявили, що перерахунок проведено особам, у яких після призначення (попереднього перерахунку) пенсії пройшло не менше як 24 місяці, та вони в цей час працювали. Страховий стаж, який набуто за цей період, враховано при обчисленні нового розміру пенсії, а для пенсіонерів, які набули не менш як 24 місяці страхового стажу та мали більшу заробітну плату – пенсію обчислено з урахуванням збільшеної заробітної плати.

Варто зазначити, що перерахунок пенсій було здійснено автоматично, без звернення пенсіонерів до Пенсійного фонду.

Нагадаємо, у 2021 році середня жіноча пенсія в Україні дорівнює 3 031,32 грн, що на 30% менше, ніж середня пенсія у чоловіків, яка складає 4 242,53 гривні.

Теги розділу

пенсія
перерахунок
Останні новини
Опитування

Голосування

Залишилось 2 дні 19 годин

Чи захистить вступ до НАТО Україну від Росії?

Саміт НАТО схвалили комюніке, яким Україні дали зрозуміти, як і у 2008 році, що вона стане членом Альянсу, а План дій щодо членства буде невід’ємною частиною цього процесу. «Якщо врахувати контекст, це дуже добра для нас декларація. Але я завжди чесно говорю партнерам, що за добрими деклараціями мають йти добрі дії. І найкраща така дія - надання Україні ПДЧ у 2022 році», - висловився про рішення лідерів країн-членів НАТО міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба. На Ваш погляд, якщо Україна колись, нарешті, стане повноправним членом Північноатлантичного альянсу, чи захистить це її від дій Росії?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


Голосування

Залишилось 8 днів 19 годин

Почему мы проигрываем в футбол?

Украинские болельщики в печали-национальная команда в отборочном туре "Евро-2020" сдала игру австрийцам и, похоже, теперь имеет все шансы с треском вылететь из престижного турнира. На Ваш взгляд, почему украинские спортсмены в последние годы не в состоянии покорить футбольный Олимп, а топчатся у его подножия?

Image

Евген Дем'янов

0 коментарів


banner

Поширити:

Вам може сподобатись